teisipäev, 15. aprill 2008

Pool tagasisidest

Kiire tagasiside
Tagasisidest on alati siis asja, kui see on vastastikune. Üks kursus hakkab läbi saama. Kui silmas pidada hetkel viimast sissekannet Toriseja toredustes (Dialoog Lipsiga) ning sellele järgnevaid kommentaare, siis olen ma ütlemata edev inimene. Selleks, et nüüd kompenseerida kuu aega kestnud pausi siin blogis, toon senilaekunud tagaside lõppevale kursusele. Noppisin välja vaid kolm küsimust.

Avatud ülikooli keskus - Inimene ja terviseedendus (P2AV.TK.058)

Question 3

Mis Sind sel kursusel kõige rohkem häiris või kõige vähem meeldis?

  • Student Response: Miski ei häirinud

  • Sellel kursuses sellist asja ei olnud, kuid jah, pilt jäi laadimata, kuna ma lihtsalt ei oska seda teha.

  • Mind ei häirinud miski.

  • Teiste tööde analüüsimine. Kuna ma ise ei pea end väga targaks powerpoint slaidide esitamisel, siis ei pea ma end õigeks teiste arvustajaks. Ma leian, et mul pole vajalikul hulgal teadmisi ning kogemusi, et teiste töödele nii tugevaid hinnanguid anda.

  • Virtuaalne suhtlemine ei ole minu ala, mulle meeldib suhelda "kaaskannatajatega" otse silmast silma auditooriumis või klaasiruumis või siis suhelda läbi telefoni, seda äärmisel vajadusel.
    Tegemist on e-õppega siis tuleb sellega arvestada, et suhtlemine on virtuaalne ja tegelikult on see tore.
    Mulle meeldis, see et minu töid vaadati, kritiseeriti ja ma sain tagasiside, mis oli hästi ja mis valesti. Tagasiside aitas mul ka ise enda töid analüüsida ja samas andis see mulle enesekindlust ning püüdu igat uut esitlust paremini teha.

  • Mitte midagi ei häirinud.

  • Häirivat polnudki nagu midagi. Ja seda mis kõige vähem meeldis, seda polnud.

  • Oleks oodanud kursuse juhendajalt sagedasemat tagasisidet.

  • Hetkel ei tulegi midagi häirivat meelde. Ju siis ei olnud midagi häirivat.

  • Ma ei kohanud selle kursuse raames ühtegi häirivat aspekti

  • Tagasiside õppejõu poolt võttis teinekord rohkemaega aga ma ei saa öelda et see häiris, pigem tundus ootamine pikk



Question 7
Anna hinnang kursuse läbiviija tegevusele.

  • Student Response: Väga hea.

  • Tundus olevat ääretult sümpaatene ja abivalmis. Kõikide küsimused said ka vastused. Konkreetsed ülesanded olid alati korralikult kirjeldatud

  • Väga hea

  • Väga hea, et kõigile töödelel sai tagasisidet. Hea hinnangu annan!

  • Kursuse läbiviija võiks ikka kohe vastata, mitte paar päeva hiljem. Samas aga vastused olid selged ja arusaadavad.

  • Läbiviija oli alati kätte saadav ja täitis oma ülesandeid väga hästi ja profesionaalset. Lisaks sellele oli ka humoorikas ja väga vastutulelik.

  • Oleks ehk soovinud tihemini õppejõu tagasisidet. Kuid antud tagasiside, mida saime, oli mõnusalt vaba ja otsekohene.

  • Oleksin oodanud rohkem tagasisidet, seega "hea"

  • Kuna nagu aru oli saada oli Illar väga hõivatud mitmete töödega siis on arusaadav, mõistetav, et vahest uue nädala kohta kommentaarid ilmusid mõned päevad hiljem. Samas ega ei olnudki ju kirjas, et juhendaja peab iga nädala algul midagi ette ütlema, tööplaan oli ju olemas.
    Tahan veel kiita Illari oskust kõiki töid analüüsida, kommenteerida, leida kõigis midagi mida välja tuua. Minu arust on see päris raske ülesanne.

  • Hindan kursuse läbiviija tegevust positiivselt, eriti väärib märkimist tema asjakohane tegasiside.

  • Tagasiside oli aeglase võitu, ma saan ka samas aru, et tulevad ju vahele igasugused õppetööga seotud reisid vms, ilmselt pole me ka ainus kursus, keda juhendada.



Question 13
Kas Sa soovitaksid seda kursust oma kolleegile?
Kui jah, siis miks?
Kui ei, siis miks?

  • Student Response: loomulikult, sest tervisest ja keskkonnast saab läbi selliste kursust informatsiooni

  • Ikka soovitaksin ja olengi juba soovitanud. Miks? Sest hea kursus oli! Aitähh!

  • sellisele kolleegile, kes selle teemaga kursis on

  • Jah, ma soovitaksin seda kursust oma kolleegidele, sest see oli huvitav, igale ühele vajalikke teadmisi vahendav ning mitte raske kursus.

  • Jah ikka soovitaksin, tervis ja selle hoidmine ning erinevad suunad või vaatenurgad, vägagai värsendav.

  • Kindlasti soovitan! See oli nii lahe ja mõnus kursus.Sellistel kursustel õpitu jääb väga hästi meelde

  • Kindlasti soovitaks - arvan et iga läbikäidud kursus annab meile kõigile uue kogemuse, nii isikliku kui tööalase.

  • Jah soovitaksin kindlasti. Teriseedendus on igapäevaselt väga oluline teema, nii toitumine, sõltuvused, jäätmete sortimine vms. Hea on endal teada ja teistele asjalikku nõu anda, kuidas säästa ennast ja keskkonda.

  • Mina soovitaksin küll. Laiendab silmaringi, annab arvuti kasutamise oskusi.

  • Soovitaksin kursust kõigile, kes töötavad koolis ning kellel on vaja täiendada oma oskusi anda edasi tervisetemaatikaga seotud teadmisi.

  • Soovitaksin küll, kodutöid sai teha üsna pika aja jooksul, juhendaja mõistev ning tore.

2 kommentaari:

kass27 ütles ...

Päris pirakas ports edevust sai siin tuult tiibadesse küll :)

propsis ütles ...

Eks väike ego-retk kulub teinekord marjaks äragi. ;)