laupäev, 23. august 2008

FastStone

Pean olema tänulik Jaanusele ja tema onu Elmole, kes mulle mugavalt kätte juhatasid programmi, mida ma ammu olen endale ihaldanud. Piltide vähendamise ja "solkimise" programm, mille abil saab igasuguseid põnevaid trikke teha.


Samas peab lisama, et olen siiski viimastel päevadel end taas häälestanud ka WebCT kursusele. Nüüd on uus versioon ju tööhoos. Üksnes ma ei saa aru, mille poolest see uus on. Pidi teine ju olema Vista toega. Paraku ei tööta see aga jätkuvalt. Näiteks ei saa ma oma suhteliselt uues arvutis kasutada Edit HTML režiimi. Firefoxiga jookseb programm aga endiselt kinni, ilma et mingeidki veateateid annaks.

Aega kursuse ülesehitamiseks ei ole liiga palju. Ideed on kristalliseerunud ning vajavad vormistamist. Muidugi loodan siinkohal suuresti ka oma kaaslaste abile, kes tekstid kriitiliselt üle vaataksid.

1 kommentaar:

propsis ütles ...

Olen valmis tekste üle vaatama, kui need valmima peaksid.