reede, 1. august 2008

Automaatika (2)

28.07 haudusin mõtet oma ajakava automatiseerimisest. Et ma pole kuigi käbe käsi kõiksuguste skriptide alal, siis loogiliselt võttes peaks saama järgnevat kopipeistides lehele kena ajanäidu. Paraku avaneb see tervitusena hüpikaknas.



Kuidas aga see nüüd muundada selliselt, et leht tunneks ära kuu ja päeva, seda ka hiljem kasutaks vastava lehekülje kuvamise hetkel? Usutavasti ei ole see võimatu.

Mõtted mõlguvad käsu getMonth vms suunas. Seda peaks hiljem saama kasutada kuu määramisel. Võimalik, et javascript seda ei võimalda nii hästi kui PHP. Peab lihtsalt katsetama või headelt oskajatelt nõu küsima. See ei saa ületamatult raske olla!

Kommentaare ei ole: