reede, 1. august 2008
Automaatika (2)
28.07 haudusin mõtet oma ajakava automatiseerimisest. Et ma pole kuigi käbe käsi kõiksuguste skriptide alal, siis loogiliselt võttes peaks saama järgnevat kopipeistides lehele kena ajanäidu. Paraku avaneb see tervitusena hüpikaknas.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar