kolmapäev, 24. veebruar 2010

Esimene versioon

Tegelikult on möödunud juba mitu toredat päeva ajast, mil ma nikerdasin uue visandi. Et tekst on sellel ilmekalt esile toodud, tasub see nimetada seletamatagi kavandiks number 1.


Kui mõnikord taas vaba hetk tekib, nokitsen ehk teisigi, et oleks, mille vahel valida. Ent kui käesolev peaks saama piisava dabroo, kaotab uute kavandite valmistamine mõtte.

4 kommentaari:

kass27 ütles ...

Kui tolles käesolevas on kõik vajalik inff olemas, siis polegi ju midagi edasi nokitseda. Väljanägemine tollel nikerdisel ju igavesti kaunis :)

propsis ütles ...

Kahtlustan, et kass27-l õnnestus nüüd webxani üllatada. :)

Ise leian, et tegu on antud suuruse puhul nägusa kavandiga, mis siiski tekitab veidi kõhklusi. Pisikese kuva korral võib kavand ehk mõjuda liialt kribu ja raskloetavana. Ehk tasuks kaaluda teksti kuvamist klaarima ja ka värvuse poolest püramiidist jõulisemalt eristuva fondiga?

Unknown ütles ...

Tõepoolest...

kass27 ütles ...

Tahaksin loota, et üllatus oli vähemalt jalustrabav :P Tegelikult pole sel nikerdisel ka pisikesena häda midagi. Kui just kirbu mõõtu seda vähendama ei hakata :)