Didaktilised märkmed.
Varem: Ühe kursuse loomisloost ja E— märkmed
kolmapäev, 24. veebruar 2010
Esimene versioon
Tegelikult on möödunud juba mitu toredat päeva ajast, mil ma nikerdasin uue visandi. Et tekst on sellel ilmekalt esile toodud, tasub see nimetada seletamatagi kavandiks number 1.
Kui mõnikord taas vaba hetk tekib, nokitsen ehk teisigi, et oleks, mille vahel valida. Ent kui käesolev peaks saama piisava dabroo, kaotab uute kavandite valmistamine mõtte.
Kahtlustan, et kass27-l õnnestus nüüd webxani üllatada. :)
Ise leian, et tegu on antud suuruse puhul nägusa kavandiga, mis siiski tekitab veidi kõhklusi. Pisikese kuva korral võib kavand ehk mõjuda liialt kribu ja raskloetavana. Ehk tasuks kaaluda teksti kuvamist klaarima ja ka värvuse poolest püramiidist jõulisemalt eristuva fondiga?
Tahaksin loota, et üllatus oli vähemalt jalustrabav :P Tegelikult pole sel nikerdisel ka pisikesena häda midagi. Kui just kirbu mõõtu seda vähendama ei hakata :)
Selline on minu juba jupp aega kasutusel olnud virtuaalnimi. Tegelikult oli minu nimi Xan, mis tuletatud Xanthoria parietina kui mu lemmiksambliku nimetusest. Aga mu esimesel WebCT kokkupuutel tehti mulle selgeks, et kasutajanimi peab olema siiski vähemalt 5-täheline. Tänaseks on WebCT juba ajalugu, nimi aga on jäänud...
4 kommentaari:
Kui tolles käesolevas on kõik vajalik inff olemas, siis polegi ju midagi edasi nokitseda. Väljanägemine tollel nikerdisel ju igavesti kaunis :)
Kahtlustan, et kass27-l õnnestus nüüd webxani üllatada. :)
Ise leian, et tegu on antud suuruse puhul nägusa kavandiga, mis siiski tekitab veidi kõhklusi. Pisikese kuva korral võib kavand ehk mõjuda liialt kribu ja raskloetavana. Ehk tasuks kaaluda teksti kuvamist klaarima ja ka värvuse poolest püramiidist jõulisemalt eristuva fondiga?
Tõepoolest...
Tahaksin loota, et üllatus oli vähemalt jalustrabav :P Tegelikult pole sel nikerdisel ka pisikesena häda midagi. Kui just kirbu mõõtu seda vähendama ei hakata :)
Postita kommentaar