Esimene murelaps on jAlbum, mis muudkui sundis mind oma versiooni uuendama. Üks viimaseid sellekohaseid sissekandeid (ma pean viimasel ajal pea igas erinevas tööetapis oma virtuaalset päevikut). Iseloomulik on mu üks paari päeva tagune päeviku sissekanne:
Seejärel selgus, et Jalbum vajab tingimata uuendamist. Igatahes keeldus see mul uut albumit tootmast. Minu versioon on 8.2.3, kuid uus pakutu on versioon 8.7.2. Kergesti see just tööle ei lähe. Tundubki, et see töötab peamiselt vaid siis, kui on online, ahvatledes pilte kohe ka Jalbumisse heiskama. Sinna mahub 30MB ning edasise eest tuleb tasuda. Eks see album saigi koostatud suhteliselt pimesi. Hiljem ei leidnud ma selle asukohta üles. Ent siiski selgus, et ta tegi albumi samasse kausta, kus olid pildid.
Sellise pildiga kobamisi töötamine mind ei rahulda, püüan veel täna selle uuema versiooni endisega asendada, eriti kui vanema installikas säilinud on. Kui pole, tuleb seda kusagilt otsida ja see võtab aega.
Teine murekaru on AVG viirusekaitse, mis aina jõulisemalt soovitab oma uusimat versiooni, mis on tasuline. Niipea, kui viirusekaitse uuendamist vajab, aeglustub kohutavalt masina töö. Viletsaks on mu masin jäänud.
Tagatipuks leidsin ma siiski veel ka enda masinast ühe toreda viiruse, nimega «Frames.CY», mida lähemalt uurides selgus, et see võiski olla põhjuseks, miks mul raamide puhul IE sageli kinni külmub. Fail asus vana süsteemi Bacup zipis, eriti aga Luua jaoks kogutud dokumendis. Deliitisin terve paki, jätnud skaneerimise pooleli. Lisaks sellele leidis AVG veel suure hulga cookiesid, millised ma samuti deliitisin.
Viimane menetlus parendas veidi arvuti tööd. Kuid siiski peaks lähiajal suurpuhastuse ette võtma.

1 kommentaar:
Mul oli alles veelgi vanem versioon, number 8.0 (pisemate järelnumbriteta) — töötab nagu kulda!
Postita kommentaar