laupäev, 1. mai 2010

Windows Internet Explorer

Seekord ei plaani ma kiita IE kõiki voorusi, mis kahtlematult esinevad kõikide teiste brauserite ees. Samuti pole mõtet mulle pakkuda alternatiivseid veebilehitsejaid. Ma ei tea ühtki meest, kes ostaks endale dildo, kui tema enda uhkeasi enam korralikult ei funktsioneeri. Kuid IE on Windowsi OP-süsteemi orgaaniline osa, nagu seesama uhkeasi mehe küljes. Mees tõttab sellisel juhul arsti või proviisori juurde ja laseb endale mingid pillid kirjutada.

Vot seekord sooviksin ka mina mingisuguseid pille. Ma olen peaaegu vabanenud murest, et mu lehed *.js peale koomastuvad. Kuid nüüd olen jälile saanud, et kui Google otsinguga leida mõni tore link, mille taga asuv leht ei tööta, siis juhtub see, millest ma olen juba kuude kaupa halanud. Sait külmub kinni, seda ei saa edasi ega tagasi liigutada ega ka kinni panna. Aitab vaid Task Manageriga kogu brauseri sulgemine.

Kuid kindlasti peab kuskil olema mingi võimalus, kuidas sellistel puhkudel ka restardita pääseda. Ja vot see on see pill, mida ma nüüd vajan. Kui keegi teab, siis ütelgu vaid.

5 kommentaari:

kass27 ütles ...

Parim ravim on vist ikkagi uus arvuti või siis vana seest kõik välja rookida :))

Anonüümne ütles ...

Kui Sa nii kangekaelselt oma võrdlustes kinni oled, siis peaksid Sa hoopis BINGi kasutama, mitte Googlet.

webxan ütles ...

Tänan anonüümset kommenteerijat vihje eest. Võin vaid aimata, millist võrdlust ta silmas peab, ja selles olen ma kindlasti raudselt kinni. Miks ma ka ei peaks?

Siinne BINGi kasutamise soovitus ei lahenda aga probleemi. Pealegi pole ma iial BINGi kasutanud ega tea (Google'it kasutamata), kust seda leida.

Anonüümne ütles ...

BING on see otsimootor, mida IE vaikimisi kasutab. MS värk, noh! Ära unusta seejuures oma võrdlust.

webxan ütles ...

Ah või see on BING. Vat pole ju rahvuselt arvutispetsialist, vaid kasutaja. Nüüd, kus mul on siin «ise tekkinud» oma 5...6 erinevat otsingumootorit, mida aeg-ajalt ära keelama peab, ei oska ma isegi arvata, kuidas ma selle BINGi käivitada saaksin :(