teisipäev, 14. september 2010

Avatar kui hell magnet

Seekordse sissekande teen ka mina siia katseks. Mul on nimelt arvamus, et automaatkirjad nakkuvad teatavate märksõnade tõttu, mitte muudel põhjustel.

Mina olen siin hädas sissekandega "Vot kus pauk", samas kui Propsisel nakkuvad need mõttetud kirjad "Avatari" külge.

Tõsi, ma ei olegi iial süvenenud, kuivõrd mõttetud või mõttekad need kirjad on. Peaks mõnikord riskima, läbi lugema ning linke järgima. Kui minu paugulugu on põgus, siis Propsise Avatar on kaunis pikk ja põhjalik.

1 kommentaar:

webxan ütles ...

Piinlik lugu küll, kuid minu hüpotees ei pidanud paika. Minul on «magnetiks» "Vot kus pauk!" ja Propsisel "Avatar".