Didaktilised märkmed.
Varem: Ühe kursuse loomisloost ja E— märkmed
pühapäev, 5. detsember 2010
Jing
Seekordselt koolituselt Sagadis sain ideid mitmeteks erinevateks elujuhtumiteks. Üht koolitajale väga kasulikku programmi tutvustan seekord. Et piltide rida räägib ise enda eest ning sellega mingeid muresid pole, esitangi siinkohal vaid pildid.
Olen seda programmi paaril korral juba edukalt rakendanud. Tegelikult isegi rohkem. Näiteks võimaldab see teha lihtsaid screenshotte, ilma et vahepeal Painti ja Gimpiga mängima peaks. Ekraanilt saab koheselt välja lõigata just vajaliku tüki.
Kui raha piisavalt, võib soetada ka täisversiooni, millega saab lisaks helile ka enda veebikaamera pilti edastada.
Selline on minu juba jupp aega kasutusel olnud virtuaalnimi. Tegelikult oli minu nimi Xan, mis tuletatud Xanthoria parietina kui mu lemmiksambliku nimetusest. Aga mu esimesel WebCT kokkupuutel tehti mulle selgeks, et kasutajanimi peab olema siiski vähemalt 5-täheline. Tänaseks on WebCT juba ajalugu, nimi aga on jäänud...
3 kommentaari:
Hea programm küll, aga milleks hea?
Hea koolitajatele. Ekraanivisooni jaoks. Lühidalt: sellega saab demoda neid asju, mida tuleks näidata arvutiekraanil.
Olen seda programmi paaril korral juba edukalt rakendanud. Tegelikult isegi rohkem. Näiteks võimaldab see teha lihtsaid screenshotte, ilma et vahepeal Painti ja Gimpiga mängima peaks. Ekraanilt saab koheselt välja lõigata just vajaliku tüki.
Kui raha piisavalt, võib soetada ka täisversiooni, millega saab lisaks helile ka enda veebikaamera pilti edastada.
Postita kommentaar