pühapäev, 5. detsember 2010

Jing

Seekordselt koolituselt Sagadis sain ideid mitmeteks erinevateks elujuhtumiteks. Üht koolitajale väga kasulikku programmi tutvustan seekord. Et piltide rida räägib ise enda eest ning sellega mingeid muresid pole, esitangi siinkohal vaid pildid.








3 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Hea programm küll, aga milleks hea?

webxan ütles ...

Hea koolitajatele. Ekraanivisooni jaoks. Lühidalt: sellega saab demoda neid asju, mida tuleks näidata arvutiekraanil.

webxan ütles ...

Olen seda programmi paaril korral juba edukalt rakendanud. Tegelikult isegi rohkem. Näiteks võimaldab see teha lihtsaid screenshotte, ilma et vahepeal Painti ja Gimpiga mängima peaks. Ekraanilt saab koheselt välja lõigata just vajaliku tüki.

Kui raha piisavalt, võib soetada ka täisversiooni, millega saab lisaks helile ka enda veebikaamera pilti edastada.