pühapäev, 5. juuni 2011

Wix

Paari kuu jooksul pole sissekandeid olnud.
Seekord proovisin veebiavarustes leidunud võimalust flash-lehe valmistamiseks, kuigi olin algusest peale selle suhtes üsna skeptiline. Tulem ongi vastaval lehel täpselt nii tobe nagu ma kartsin.

See, et mu läbipaistvad pildid kuvanduvad valgel taustal, on alles pool probleemi. Põhiline on see, et seda lehte ei saa kuidagi alla laadida ja enda tahtsi õigele aadressile paigutada. Tore vidin lastele ja teismelistele, mitte aga asjapäraseks tööks.

Ja, nagu ikka tasuta lehtede jm vidinate puhul, vastava lehe reklaam lisandub sellele automaatselt.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Mis sa selle flässiga jändad? Kui oled Win platvormi peal, siis on Silverlight ja HTML5 just sinu jaoks!

webxan ütles ...

Tänan anonüümse vihje eest. Sellest tahaks rohkemgi teada...