Küll on viimasel ajal palju ahvatlevaid pakkumisi. Eriti toredad on mitmesugused toredad programmid. Tegelikult ostaksin ma meeleldi kõik programmid, millega mul vähegi pistmist on. Ja hinnadki pole teab mis kõrged. Ainus häda on see, et sissetulek on kole pisike, sisuliselt olematu.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar