pühapäev, 31. märts 2013

Õudusunenägu

Kui ma oma masinas ehitan uue kodulehe, nägusa ja puha, võin sellega olla igati rahul.
IE on aga püüdnud end viimasel ajal tublisti arendada ning kaasa tõtata Mozilla-sarnaste brausetite kiireloomulisele uuendamisele. Parem, kui nad oleksid jäänud 6. versiooni juurde. Praegu ma oma emamasinas näen korralikku pilti, kuid kui ma enda ehitatud lehe kus tahes teises masinas IE9-ga avan, saan sellise tulemuse, mille peale oleks isegi toolilt maha kukkumine väike reaktsioon.

Uurisin, kas viga on minus, või IE9-s. Sain toreda tulemuse: Why IE9 is a Web Designer’s Nightmare

Kindel on see, et sedakorda on tegemist salasepitsustega minu senise IE-lemburluse vastu. Üks põhiargumente, mis senimaani kenasti kehtis, oli see, et pildile lisatud kirjed kerkisid kenasti esile IE.s, mitte aga teistes brauserites. Pean siinkohal silmas alt-tagi. Uus IE ei võimalda sedagi. Kahju. Olen sunnitud ka teise brauseri leidma. Mis aga teha oma layoudiga, et see ka IE-s töötaks, jääb esialgu mõistatuseks.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

"alt" on mõeldud alternatiiviks kui pilti ei saa näidata.
Sina peaksid kasutama "title".