Kui ma oma masinas ehitan uue kodulehe, nägusa ja puha, võin sellega olla igati rahul.
IE on aga püüdnud end viimasel ajal tublisti arendada ning kaasa tõtata Mozilla-sarnaste brausetite kiireloomulisele uuendamisele. Parem, kui nad oleksid jäänud 6. versiooni juurde. Praegu ma oma emamasinas näen korralikku pilti, kuid kui ma enda ehitatud lehe kus tahes teises masinas IE9-ga avan, saan sellise tulemuse, mille peale oleks isegi toolilt maha kukkumine väike reaktsioon.
Uurisin, kas viga on minus, või IE9-s. Sain toreda tulemuse: Why IE9 is a Web Designer’s Nightmare
Kindel on see, et sedakorda on tegemist salasepitsustega minu senise IE-lemburluse vastu. Üks põhiargumente, mis senimaani kenasti kehtis, oli see, et pildile lisatud kirjed kerkisid kenasti esile IE.s, mitte aga teistes brauserites. Pean siinkohal silmas alt-tagi. Uus IE ei võimalda sedagi. Kahju. Olen sunnitud ka teise brauseri leidma. Mis aga teha oma layoudiga, et see ka IE-s töötaks, jääb esialgu mõistatuseks.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

1 kommentaar:
"alt" on mõeldud alternatiiviks kui pilti ei saa näidata.
Sina peaksid kasutama "title".
Postita kommentaar