Õnneks on need jubedad nimepäevalised Irja, Irje, Jürja, Jürje oma tähetunni lõpetanud ning asemele tulnud uued rõõmsad Meelitu, Meelit, Meelis, Meelik, Meelo, Meelu, Meeland. Ehk et ametlikult lõi kompuutrinurgas kell ette 31. jaanuari. Mina muidugi jätsin täna enda personaalselt olulised tegemised taas tahaplaanile, tehes vaid mõned õhkõrnad liigutused doktoritöö kallal. See-eest aga sai päev läbi tornialuste kolleegide soove rahuldatud. Kohe sedavõrd, et ise sinna kohale ei jõudnudki. Minu kuuajalist tööd päädis ka teenitud tasu, kuna e-mailile volksas teade, et minu kontole on juurde makstud 3232 krooni.
Nüüdseks lõpetasin kiireloomulised päevatööd ning naeran MSNi vahendusel saabuvate uudiste üle. Näiteks teatas just propsis, et tasub ikka geograafiat õppida: Vaatamata sellele, et Aafrikas pole kunagi olnud riiki nimega Anjouan, investeeris ETV «Pealtnägija» andmetel ligi kaks tuhat eestlast raha selle fantoomriigi Liberty-nimelisse panka. Maksnud parem mulle, oleksin oma auto lasnud korda teha.
On ka uudiseid käivitunud kursuselt "Inimene ja terviseedendus". Nimelt on daamid kenasti härjal sarvist haaranud ning toimetavad usinasti esimeste ülesannete kallal. Lausa lust sellistega! Kuigi selle kursuse nimetus oleks vabalt võinud olla ka tervisedendus, kuid selle üle arutlemise jätame teiseks korraks. Samas kui multikultuuri kursus kipub välja surema, kuna need paar aktiivsetki tegelast ei tihka üksi seal heietada.
Luua noortel saab periood läbi ning nad jagunevad jämedalt kahte kategooriasse. Ühed on need, kes veidikenegi on huvitatud oma õpingute tulemusest ning esitavad oma arvestustöid, teised aga sellised, keda miski ei koti, isegi mitte arvestus. Reedeks sain käsu hinded e-päevikusse kirjutada ning teisipäevast algab uus periood.
Neljandal rindel on muutusteta, kuna me ei ole veel aega saanud maha istuda ja neid asju arutada. Küll aga olen kaudselt sellega homme seotud, kuna pean kohtunikuna tegev olema koolinoorte valikvõistlusel, et välja selgitada, kes "meie omadest" lähevad Euroopasse vabariiki esindama. Seekord vist Küprosele.
Tuure kogub ka ENTA projekt Entagration 2, mille tarvis tuleb projektijuhil hoolikamalt mu tööplaani jälgida, et mu intervjuu päev ei langeks kokku koolipäevaga Luual, nagu täna pidime avastama, ega mõne muu kohustusliku teoga.
Igatahes kui meeludest muud tolku pole, siis loovad nad vähemasti meeleolu. Samas ei tunne mina küll kedagi, kes tunneks kedagi, kelle nimi oleks Meelu. Võimalik, et kellegi merisiga või mõni teine vahva koduloom?
Nüüdseks lõpetasin kiireloomulised päevatööd ning naeran MSNi vahendusel saabuvate uudiste üle. Näiteks teatas just propsis, et tasub ikka geograafiat õppida: Vaatamata sellele, et Aafrikas pole kunagi olnud riiki nimega Anjouan, investeeris ETV «Pealtnägija» andmetel ligi kaks tuhat eestlast raha selle fantoomriigi Liberty-nimelisse panka. Maksnud parem mulle, oleksin oma auto lasnud korda teha.
On ka uudiseid käivitunud kursuselt "Inimene ja terviseedendus". Nimelt on daamid kenasti härjal sarvist haaranud ning toimetavad usinasti esimeste ülesannete kallal. Lausa lust sellistega! Kuigi selle kursuse nimetus oleks vabalt võinud olla ka tervisedendus, kuid selle üle arutlemise jätame teiseks korraks. Samas kui multikultuuri kursus kipub välja surema, kuna need paar aktiivsetki tegelast ei tihka üksi seal heietada.
Luua noortel saab periood läbi ning nad jagunevad jämedalt kahte kategooriasse. Ühed on need, kes veidikenegi on huvitatud oma õpingute tulemusest ning esitavad oma arvestustöid, teised aga sellised, keda miski ei koti, isegi mitte arvestus. Reedeks sain käsu hinded e-päevikusse kirjutada ning teisipäevast algab uus periood.
Neljandal rindel on muutusteta, kuna me ei ole veel aega saanud maha istuda ja neid asju arutada. Küll aga olen kaudselt sellega homme seotud, kuna pean kohtunikuna tegev olema koolinoorte valikvõistlusel, et välja selgitada, kes "meie omadest" lähevad Euroopasse vabariiki esindama. Seekord vist Küprosele.
Tuure kogub ka ENTA projekt Entagration 2, mille tarvis tuleb projektijuhil hoolikamalt mu tööplaani jälgida, et mu intervjuu päev ei langeks kokku koolipäevaga Luual, nagu täna pidime avastama, ega mõne muu kohustusliku teoga.
Igatahes kui meeludest muud tolku pole, siis loovad nad vähemasti meeleolu. Samas ei tunne mina küll kedagi, kes tunneks kedagi, kelle nimi oleks Meelu. Võimalik, et kellegi merisiga või mõni teine vahva koduloom?

3 kommentaari:
Mnjah, järjekordne toimekas päev webxanil. Kui mina suudaksin kunagi saavutada temaga võrreldes 20% tööjõudluse, vääriks see jõulist tähistamist.
Samas need "nimepäevalised" on tõesti kentsakad, raske lausa uskudagi, et maailmas võiks viibida ühtegi Meelut, Meelitut, Meelandi, Jürjat või Jürjet.
P.S. Uurisin asja neti.ee otsimootori abil. Üllatus-üllatus: õnnestus leida 1 reaalne Meeland! Samas Meelut, Jürjat ega Jürjet ma tuvastada ei suutnud, v.a nimepäevaliste loendites. 1 Meelit on meie hulgast lahkunud mõne aasta eest. Lisaks leidsin ka 1 inim-Meelo ja 1 sama nime kandva tõupulli.
Tõupullidest hullemaks pean ma hetkel fakti, et webxani mobla ei vasta. Endal tal märgitud ajakavasse see kohtunikutöö algus kell 9 :S Jääb vaid loota, et töö juba käib ning pole mahti moblale vastata. Ohõudust kui see peaks järjekordset sissemagamist tähistama :P
Töö algas siiski alles kell 12.30. Just sai läbi. ;)
Postita kommentaar