kolmapäev, 26. jaanuar 2011

Adobe Acrobat lootused

Veel eile, kui püüdsin tavapäraselt teha *.pdf faili pildiks, sattusin teadmata põhjustelalljärgnevale paljulubavale lehelküljele.


Sain siit aru, et lehelt installitav programm võimaldab mul redigeerida *.pdf faile. No mis siis ikka, mõtlesin — installime ära ja proovime. Installimine käis lihtsalt.







Aga siis jäin nõutuks. Vähemasti see tekst, mille ma avasin, end redigeerida ei lasnud. Olgu lisatud, et samast *.pdf failist ei saanud ma ka pilti teha. Programm on iseenesest paljulubav, kuid kas selle ka tööle saab, peab paistma hiljem.

1 kommentaar:

webxan ütles ...

Vat ei osanud ma selle programmiga midagi tarka peale hakata. Ehk on see tasuta programm samamoodi «tasuta» nagu need kõik teisedki — kui ikka kobeda püsikorralduse taha paned, siis on tasuta ja FREE. Uninstallisin.