Kui ma esimesel korral püüdsin installida, naiivselt ette kujutades, et vana versioon asendub lihtsalt uuega (päris vana oli mul miski 7), siis teisel korral püüdsin seda juba parandada (kuna olemasolev osutus olema versioon 8.0.9 — ilmselt siis veidikese uuenes).
Et aga mitmekordne parandamine ega reinstallimine ei päästnud, uninstallimine polnud aga mu eesmärk, siis jääbki kasutusse see versioon 8.0.9, mille iga käivitamise alguses surun lihtsalt nuppu No, kui edasi tahan töötada.

2 kommentaari:
Uuema versiooni alguskuvandile (või kuidas seda asja eesti keeles kutsutaksegi) surudes kostub mõnus KROOKS!
Pole vast hullu: elu näitab, et sugugi mitte kõik arendused ei ole toimunud õiges suunas (MS Vista, Live Messenger 2011 jmt).
Postita kommentaar