laupäev, 12. märts 2011

Veel üks uuendus

Teine kord võtsin ette, et JAlbumit uuendada. Muudkui pakub ja pakub end. Igal korral. Teisalt, vaatamata umbes 5-kordsele uuendamisele pole mul see õnnestunud, ehkki pealtnäha on kõik korras (PNOKK).



Kui ma esimesel korral püüdsin installida, naiivselt ette kujutades, et vana versioon asendub lihtsalt uuega (päris vana oli mul miski 7), siis teisel korral püüdsin seda juba parandada (kuna olemasolev osutus olema versioon 8.0.9 — ilmselt siis veidikese uuenes).







Et aga mitmekordne parandamine ega reinstallimine ei päästnud, uninstallimine polnud aga mu eesmärk, siis jääbki kasutusse see versioon 8.0.9, mille iga käivitamise alguses surun lihtsalt nuppu No, kui edasi tahan töötada.

2 kommentaari:

webxan ütles ...

Uuema versiooni alguskuvandile (või kuidas seda asja eesti keeles kutsutaksegi) surudes kostub mõnus KROOKS!

propsis ütles ...

Pole vast hullu: elu näitab, et sugugi mitte kõik arendused ei ole toimunud õiges suunas (MS Vista, Live Messenger 2011 jmt).