Näiteks on minu saanikesel kombeks kangestuda (halvatuda), kui mitte järele anda alla paremasse nurka tekkivatele soovitustele mõnd järjekordset programmi värskendada. Kõige usinam seesugune värskendaja on Acrobat selle erinevates vormides.
Viimati kui soostusin kangestumisest vabanemise eesmärgil seda Acrobati värskendama, lõppes kogu lugu sellega, et mu masinast kadus sootuks üks mu põhilisi programme — Internet Explorer. Nad nimetavad seda brauseriks (ingliskeelsest sõnast browser) või sirvijaks. Aga mida sa siin sirvid, kui masinas on vaid Google Chrome. Hea, et seegi. Vähemasti õnnestus selle peale uuesti IE8 alla laadida ja installida.
Eks installimise käigus selgus ka, et enne nii olulise brauseri saamist tuleb ikka vaadata, kas arvutis on kõik korras. Ehk et enne edasi ei saanud, kui tuli alla laadida põnev ja uuendatud Registry Booster, mis avastas masinast üksjagu puudusi, sõlmi ning kitsaskohti.
Loomulikult saaks kõikidest ligi 1000 probleemist lahti alles siis, kui teataval määral rahakotti kergitada. Seni õnnestus vabaneda katseliselt vaid 15 esimesest (suurimast?) probleemist, mis takistavad arvuti edasitöötamist. Õnneks need viisteistki. Nende hulka sattus ka täpselt see probleem, mis takistas IE8 installimist.
Pärast selle loo lõpule viimist installeerus IE korrektselt ning hakkas juba pärast paari restarti ka korralikult tööle.

1 kommentaar:
See registriasi oli siis küll tore vedamine. :)
Nad võiksid siiski lõpuks toota ka toreda vabavara-registripuhasti, nagu on tehtud palju muid väärt programme.
Taoline IE-kadu on samas minu tutvusringkonnas midagi uut.
Postita kommentaar