
Täna asusin lõpuks ammuplaneeritud kursust ehitama. Mitte et ma varem sammugi astunud poleks: Ülle antud sisuosa on nüüdseks juba vormistatud. Kuid et ma ei leidnud vajalikke oma kursuse materjale üles, mõtlesin pilgu heita WebCT keskkonda, mis pidi küll alles augustiks valmis saama. Lehele on tekkinud uus kujundus ja puha. Püüdsin sisse logida oma kasutajanime ja parooliga, ent sain oma pettumuseks vastuse:
You have entered an incorrect user name or password.
Huvitav, kas selle peale häirekella lüüa ja Keskusse teatada või kannatlikult oodata, mil asjaolud laabuvad?

2 kommentaari:
Kõva kisa ja kohe!!!! Hiljem pole aega enam maigutada.
Olen juba varasemate postituste all avaldanud oma kriitilisi seisukohti selle Keskuse tegevuse ja uute WebCT versioonide aadressil, nii et sel korral keskenduksin uusima WebCT positiivsete külgede väljatoomisele. Esiteks... hmmm.... eeehh... Kaunist juulikuu jätku kõigile!
Postita kommentaar