kolmapäev, 23. juuli 2008

Uus versioon

Uue kursuse banner
Uskumatu, kuid see uus versioon ei erine esialgu kuigi palju endisest. Sain uue parooli, vanad olidki kuidagi kaduma läinud. Muidugi on nüüd minu enda mure, kust ma välja uurin, kuidas seda parooli muuta saab. Igatahes BACK-nupp annab meile taas kenasti kirje:
Unable to locate the page you requested.

See kirje on täiesti normaalne. Kõik muu näib esialgse vaatluse põhjal olevat endine. Samamoodi on täiesti võimatu esilehele panna bannerit ning selleks tuleb paluda ilmselt kedagi Keskusest. Üksikutele lehtedel selle panemine pole keerukas, kuna ma olen ju suure hulga lehti juba valmis kujundanud. Esilehele ei saa aga seda mingi valemiga. Igatahes normaalne aadress seda ei toeta, selleks peab olema mingisugune superkeeruline aadress, millel pole esialgu mingitki seost pildiaadressiga, nagu see tundus teiste analoogsete kursuste puhul.

Mõtlesin, et kui Internet Explorer seda ei võimalda, siis ehk Firefox ometi, mida paljud mu tuttavad arvutikasutajad taevani kiidavad. Selgus aga, et FF jookseb niipea sõnatult kokku, kui püüda vastavale lehele minna. Absurd!

HTML Creator aga mul ka ei tööta, ei saa arugi, miks. Arvuti on möödunudaastane ega tohiks seetõttu takistajaks olla. Või polegi siis see uus versioon Vistat toetav, nagu lubati? Ma ei ole aru saanud, mille poolest on see uus versioon parem. Ehk aeg annab seletust.

1 kommentaar:

propsis ütles ...

Webxani kirjeldus jätab Keskuse poolt paljukiidetud ja tervelt kuu aega kibedat ülemineku-tööd nõudnud uuest WebCT-st küll väga nutuse mulje (ise ma pole seda veel kaeda jõudnud). Firefoxiga mitteühildumine on tänapäeval lausa saatuslik puudus. Kurvad lood!