Vista kollapeseerumise järel püüdsin erinevatelt lehtedelt otsida programme, mida ma varem kasutasin. Suurimat puudust tunnen pilditöötlusprogrammist, mida oleks hädasti vaja kasvõi viimase peo piltide töötlemiseks. Eks ma siis leidsin ka uusi erinevaid põnevaid programme, näiteks vabavaraks nimetatud Wildform, mis tuli ilmselt Nero uue versiooni registreerimisest.

Aga täna sain kirja, et mul on jäänud veel viimased 48 tundi, et kogu pakett 50% soodushinnaga ($2000) ära osta.
Seega, rosinasaiale analoogselt, tähendab tänapäeval FREE mitte vabavara, vaid ilmselt VABA VÕIMALUST endale programm osta.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar