neljapäev, 6. november 2008

Kas kärsitus?

Maailma ainus mulle teadaolev lahke itimees Siim
Täna selgus lõplikult, et minu arvutile ei piisa ka sellest plaadist, millelt talle sai originaalis see Vista laetud. Ilmselt tänu sellele, et toogi on mõeldud "süütule" arvutile. Võimalik, et kui ma poleks pärast "pauku" arvutit edasi suskinud, oleks ehk lootust olnud... Ka kärsitus maksab kätte!

Kaasa anti ka Windows Vista Home Premium. Ka toda plaati mu masin ei tunnistanud. Suisa müstika!

Nüüd jääb vaid ära oodata, millal on Siimul vaba moment. Siim, see patsiga poiss (pildil)...

Hetkel tunnen puudust helikaardist ja pilditöötlusprogrammidest, muudes küsimustes töötab XP laitmatult. Veebikaamerat proovisin ka. Vistaga ei töötanud ei kaamera ega skänner. Skännerit ma veel proovinud ei ole. Eks paistab...

Kommentaare ei ole: