pühapäev, 13. september 2009

60 tundi


Nokitsesin septembri algusest saati selle Energia avastuskeskuse kodulehe kallal, märkides üles nii oma plaanid kui ka kahtlused ja saavutused. Märkmeid on kokku üle 30 lehekülje.

Nüüd, pärast ligi 60 tundi tööd septembris võib tulemusega enamvähem rahul olla. Mitte et tööd selle lehe kallal veel kaugeltki lõppenud oleksid. Koostasin veel eile ka päris mahuka lehe galeriipiltide allkirjade kogumiseks, hõlbustamaks meie infovahetust. Kahjuks ei õnnestunud mul endal Keskuse sünnipäevapidustusel osaleda.

Kommentaare ei ole: