
Ei alanudki tänane hommik kõige edukamalt. Eile ma ju ringi ei sõitnud. Kuid selgub, et see kesklukustus koos indikaatorlambikesega neelab ikkagi kohutavas koguses energiat, mispeale mu POT täna hommikul ei käivitanudki. Isegi ustest ei saanud sisse, selleks tuli tagaluugist ronida. Esemeid on aga auto täis...
Ainsa positiivse nüansina leidsin esipingi alt juba pool nädalat kadunud olnud ja sinna lipsanud portsigarilaadse fotoka.
Helistasin Taavile ja palusin tal tellida suuremat sorti takso, et boksiasjad kohale toimetada. Küllap siis selle peale meil see päeva algus ka hilineb. Õnneks ei tule õhtul boksi taas kokku pakkida ega mujale transportida.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar