
Kaspariga koos töötada on lust. Vastavalt tema ealistele iseärasustele saab ta suurepärase kontakti igast soost noortega, kellest neiud armastavad käia 2...4 kaupa koos. Minul samas situatsioonis poleks sünnis noori inimesi tülitada, kuna koheselt võiks tekkida küsimus ahistamisest.
Tegelikult, mis siin salata: ma olin täna lihtsalt laisk, uurisin uuenenud töötingimusi ja jagasin konkreetseid konsultatsioone inimestele, kel polnud kavaski allkirja anda. Näiteks küsiti, kuidas ID kaart töötab Linuxi keskkonnas, kuidas panna kodulehele ID-tuvastamist, miks korraga ei saa ID kaarti kasutada IE ja Mozillaga, kuigi mõlemas eraldi see toimib jms.
Kaspar astub julgesti hoopis teiste plaanidega inimestele juurde ning keegi ei pane sellist tülitamist talle pahaks. Tulemus: minul sai kogutud 4 nime (1 digiallkiri), Kasparil aga umbes 80 nime (ca 5 allkirja). Ehk tõmban end homseks tööle.

2 kommentaari:
Pool tundi enne lõpetamist haaras Kaspar enda ohjesse pundi kogunevaid noorukeid, 15...16-aastaseid, rääkis neile korraga suure jutu ning lisas koolitatute hulka veel 8 nime.
Samas, tema digiprotsent jäi alla 5, minul oma 4 koolitatu juures oli aga 25%. Ülejäänud 5...6 olid siis ilmselt nõustatud kodanikud?
Kipub selgeks saama, et taoline töövorm ei sobi webxanile kohe mitte üks teps. Nii väheviljakas passimine ei tasu majanduslikult ära, hakates samas ka tervise peale (10 tundi järjest seismist!). Samas tuleb au anda webxani kannatlikkusele, eriti arvestades, et noor kolleeg samal ajal kõrval paarkümmend korda suurema teenistuse kogub.
Postita kommentaar