laupäev, 19. september 2009

Liiaga


Jäin eile õhtul pikemaks pilte kohendama ja laadima, mistõttu ärkamine ei kulgenud mul liiga särtsakalt. Sellele vaatamata ajasin mõned kiireloomulisemad hommikutoimetused joonde, tegin endale kodulehe galerii tarvis töömalli ning tellisin liiga vara takso.

Poolesaja krooni eest olingi pool tundi enne tähtaega kohal. Et EMT lett, kus meie arvutid seifis olid, veel suletuna seisis, veeretasin aega boksi taustataguse korrastamisega. Viskasin kortsunud ja täissoditud pabereid minema ning ladustasin korralikud materjalid enda kohvrisse.

Kas jäi uneaeg lühikeseks või oli selleks mingi muu tõsine põhjus, igatahes kippus mulle pidevalt tukastus peale tulema. Nii ei sujunud ka Keskuse kodulehe tegemine valutult. Kui olin juba kuskil 30. lehekülje juures, avastasin, et leht nr 11 oli mul topelt. Selle korrigeerimiseks pidanuksin ma kõik lehed ükshaaval uuesti avama ning ümber nimetama. Selline piinlik leid aga ei virgutanud mind raasugi.

Mõtlesin, et raiskan veel paarile kangemapoolsele kohvile oma raha, et mitte püstijalale magama jääda. Kokku jõin ma siiski vaid umbes 5...6 kohvi. R-kioski oma oli lahjemaid, kuid sealsele 15-kroonisele kohvile pakuti 2 krooni eest lisaks ka Tupla šokolaadi. Veendusin, et Coffe IN kohv oli jahtununa siiski kõige kangem ja turgutavam.


Ei tulnud täna nullipäeva. Ehkki ma ei sekkunud eriti aktiivselt möödakäijate tegemistesse. Liia vajas ise kaunis palju koolitamist, mistõttu me õpetasimegi mitmeid inimesi koos ning panime tema listi kirja.

Kohtusin päris mitme endise õpilasega, kellest keegi polnud huvitatud ei koolitusest ega allkirja panekust. Fred rääkis pika loo oma igapäevategemistest ning sellest, kuidas ta romusid kokku ostab ning autorallisid korraldab, olles ise kaskadööriks. Mati aga möödus vargsi, oli küll näha, et ta tundis mind ära, ent lihtsalt ei tahtnud tegemist teha. Eks ta on mulle ka kõvasti võlgu, umbes kolm kirja teisel vastamata.

Et mul tuli mitmeid inimesi nõustada, siis ei tulnud ka midagi välja galerii putitamisest. Sain sellega tegelikult umbes poole peale. Jutt on siis Keskuse sünnipäevagaleriist. Nagu juba mainitud, ei võimalda Joomla! javaskripti kasutada ega asju sedasi korraldada, nagu ma vaimusilmas ette kujutasin. Ometi saab nüüdsest pisipilte suuremaks venitada ning nende alla märgitud allkirjugi lugeda.

Täna olime Lõunakeskuses viimast päeva. Et minu POT on eilsest remondis, siis jääb vaid loota, et Liia Mazda mahutab meie boksi koos lisamaterjalidega endasse. Nende tumbade ja kottide teisele korrusele tassimine ei saa mu seljale hästi mõjuda, kuid eks ma siis loodan oma Kosmodiski tervendavale võluvõimele. Ja kui need asjad ei mahugi korraga ära, siis käime lihtsalt mitu korda edasi-tagasi, vahemaa ju umbes 3.5 km vaid.

4 kommentaari:

kass27 ütles ...

Tasuks meenutada tolle ebasärtsaka ärkamise telgitaguseid :P

webxan ütles ...

Kas ebasärtsakuse põhjusena toodud piltide kohendamine polnud piisavalt veenev argument?

kass27 ütles ...

Kes või mis ärkamise siiski põhjustas :D

webxan ütles ...

Ah või selles on küsimus! Kui ma nüüd hoolega meenutan, võis see olla Meeri kõne, mille taustal kõkutas vana Kass naerda, nii et oleks peaaegu kraavi sõitnud.

Loodetavasti oli see õige vastus?