Elasimegi selle hetkeni, mil see kolm tundi vaata et varsti juba neljakordselt möödas on. Ei helistanud mulle keegi, ei juhendanud ka. Ka elektoonseid kirju vajalikelt adressaatidelt ei laekunud. Sain lahkeid kutseid mingisugustele Playboy üritustele, konverentsidele ja koosviibimistele. Igatahes enamik sellest postist tuleks koheselt kustutada. Eks ma seagi siin oma kirjakastidele mootoreid, mistõttu samad tegelased enam naljalt mulle teist korda ei kirjuta. Noh, nemad või nende robotid kirjutavad ikka, kuid mina ei tuhni oma prügikastis, kui selleks just erilist vajadust ei ole.
Värskest tööülesandest (et 8 leheküljel oli kahes tulbas kokku ligi 400 mõistet, siis otsustasin, et need tuleb kohalikku keelde tõlkida) jõudsin astronoomilise täna jooksul lahendada poole. Pole vist ilus mainidagi, et vahele tuli ka teisi ja kiireloomulisemaid tööülesandeid.
Mulle hakkab tunduma, et 27. septembriks planeeritud loengusse ma ei jõua, kuna pean samaaegselt viibima pealinnas. Olgu see siis kõigile teada.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar