
Oh neid väeteid noorukeid, orbitite ja safeguardidega üles kasvatatud ja pudru asemel destilleeritud hommikuhelveste ning pastöriseeritud piimaga toidetuid! Selgus, et mind haldama määratud kodulehe ekshaldur oli vahepeal haige olnud, mistõttu ta ei saanud ei e-kirjadele vastata ega mobiilitorugi tõsta. Õnneks kostus tema häälest nüüd kosumise märke. Lubas kolme tunni jooksul välja uurida, mis kala on. Siis helistab tagasi. Kui elame, siis näeme või kuuleme.
Nagu ma siin ükspäev mainisin, on õhtu ikka hommikust rumalam, ja seda lausa tublisti. Mina olin ju ise see, kes veel eile öösel kl 3 paiku olin endale pähe võtnud, et ärkan täna juba 7-8 vahel, et mitte poolt valget aega maha magada. Selliste otsuste teostamiseks on mul terve tugisüsteem välja töötatud. See saab alguse mu mobiilipininast ning täiendub mitmete sõprade äratuskõnedega. Aga kui kere on ikka unine, siis heal juhul suudab sõrm vaid klahvi vajutada. Ainsaks kindlaks äratajaks on seesmised põiepakitsused. Siit ka hea biotehnoloogiline idee, et varajaseks äratuseks tuleb enne uinumist suures koguses vedelikke manustada.
Tänase päeva töösihtide hulka loen lisaks artikli redigeerimisele ja veel mõnele pisiteole ka IVA keskkonna saladuste tudeerimise. Ma ei tahaks küll kedagi solvata, kuid WebCT on vaatamata oma krutskitele tüki maad täiuslikum keskkond. IVAsse pean ma üles ehitama ühe rahvusvahelise õppetsükli, mida ma küll ei planeeri käesoleva kursuse eesmärkidega siduda.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar