Planeeritud mõte saigi teoks tehtud. Mitte just selleks, et tingimata korilusega tegeleda, kuid lihtsalt selleks, et vahelduseks arvutiekraanile loojangut vaadata või ventilaatorite sahinale puulatvade kohinat kuulata. Ilm oli äärmiselt ilus. Niinimetatud vananaistesuvi vist. Käisime lihtsalt väljas ja tore oli.
Ei olnud vaja mõelda, kuidas ühildada vanad head ja litsentsivabad programmid uue Vistaga, seda enam, et uus masin on 64-bitine. Ununes ka meetritepikkune nimistu veel tegemata ja pooleli olevatest asjadest. Sääsed ei söönud ja ämblikuvõrgud ei kleepunud näkku. Paar üksikut unist põdrakärbest vaid tuletasid meelde, et metsas valitsevad teised reeglid. Metsa! See on kaval soovitus juhuks kui elu liiga kiireks läheb.
Hetkel loen kokku 11 einevat tööülesannet, mida ma ilmselt ei jõua järelejäänud kolme tunniga täita. Kolme tunni pärast saab alguse astronoomiline homme, mitte aga veel see homme, mida ma eespool silmas pidasin.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar