esmaspäev, 31. august 2009

Boks Lõunakeskuses

Nüüd, kuss buss Põhja-Eestis ringi sõidab, võtsin endale paar vaba päeva. Et täna aga algas Lõunakeskuse boksinädal ja kogu boksivarustus (peale arvutite) minu käes oli, siis tuli mul see kõik siiski objektile toimetada. Lisaks veel Kaspar kesklinnast peale võtta, kel oli lisaks arvutitele suur pakk materjale.


Kodust kesklinna, sealt Lõunakeskusse ja tagasi koju tegi kokku 12-kilomeetrise tiiru. Tõsi, ma panin selle tiiru pisut väiksemas mahus (3,5 km) juba eile esitatud aruandesse.


Lõunakeskuses käivad aga ilmatuma suured ümberehitustööd. Vähe sellest, et peasissepääs on ümberehitamisel, ümber ehitatakse ka kaupluse müügibokse ning rajatakse läbikäik uude korpusse. Kõik see aga tähendab, et kolistamist, saagimist ja muud müra on kuhjaga. Loodetavasti see ei sega boksitööd.

Kui olime Kaspariga boksi praktiliselt üles saanud, saabus ka tänane teine koolitaja Innar. Temal on Jõgevalt tulek ning oleks olnud ülekohtune loota, et ta oleks kohale jõudnud meist varem.

Homsesse vabasse päeva jäävad läbirääkimised raamatukoguga, kuhu meil on plaanis minna paari nädala pärast. Pean kohal olema homme kl 11 ning loodetavasti naasen positiivsete tulemustega.

3 kommentaari:

kass27 ütles ...

Oletagem, et järgmine boksindus leiab aset "Ülikooli Raamatukogus" :P

webxan ütles ...

Aga ei, järgmine on planeeritud Swedbanki peamaja kontrorisse, Soola 1. See on sama maja seal Tasku juures, diagonaalis üle ristmiku, kus ennevanasti Volvo esindus asus.

Panga nime muutjad oleksid siiski võinud mõelda sellelegi, kuidas see meie keeles käändub. Ei saa öelda "lähen Swedbanka", vaid peab ju ütlema — tõttan Swedbankisse...

propsis ütles ...

Minu meelest siiski just sedasi valesti, kuid suupäraselt toda nime käänatakse. Ja mingu kukeseenele need, kellele see ei meeldi!