skip to main | skip to sidebar

E-märkmed

Didaktilised märkmed.
Varem: Ühe kursuse loomisloost ja E— märkmed

laupäev, 21. november 2009

E-märkmed: Moodle

Eesti e-Kutsekooli ja e-Ülikooli moodle server

Moodle Eesti kogukonna portaal

TÜ Moodle

e-õppe juhendid
Postitaja: webxan kell 02:58

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

vaga huvitav, aitah

15. detsember 2009, kell 07:36

Postita kommentaar

Uuem postitus Vanem postitus Avaleht
Tellimine: Postituse kommentaarid (Atom)

Blogiarhiiv

  • ►  2013 (2)
    • ►  märts (1)
    • ►  veebruar (1)
  • ►  2012 (3)
    • ►  oktoober (1)
    • ►  juuni (1)
    • ►  aprill (1)
  • ►  2011 (14)
    • ►  november (1)
    • ►  august (1)
    • ►  juuli (1)
    • ►  juuni (2)
    • ►  märts (6)
    • ►  jaanuar (3)
  • ►  2010 (15)
    • ►  detsember (2)
    • ►  september (1)
    • ►  august (1)
    • ►  juuli (4)
    • ►  mai (1)
    • ►  märts (1)
    • ►  veebruar (4)
    • ►  jaanuar (1)
  • ▼  2009 (92)
    • ▼  november (16)
      • Olgu see lõplik!
      • Tee leitud!
      • Avastustee leidmine
      • Avastustee leiutamine
      • Ohviss
      • Peeta
      • Office 2010
      • 11 kombineeritut
      • Veel 17
      • 9 kavandit
      • 13 kavandit
      • E-märkmed: Moodle
      • Moodle
      • Logilõksud
      • Brauserdus
      • Error #1062
    • ►  oktoober (2)
    • ►  september (12)
    • ►  august (22)
    • ►  juuli (5)
    • ►  juuni (4)
    • ►  mai (2)
    • ►  aprill (6)
    • ►  märts (9)
    • ►  veebruar (6)
    • ►  jaanuar (8)
  • ►  2008 (94)
    • ►  detsember (11)
    • ►  november (16)
    • ►  oktoober (38)
    • ►  august (4)
    • ►  juuli (7)
    • ►  mai (5)
    • ►  aprill (1)
    • ►  märts (2)
    • ►  veebruar (3)
    • ►  jaanuar (7)
  • ►  2007 (94)
    • ►  detsember (27)
    • ►  november (39)
    • ►  oktoober (13)
    • ►  september (15)

webxan

Minu foto
webxan
Tartu, Estonia
Selline on minu juba jupp aega kasutusel olnud virtuaalnimi. Tegelikult oli minu nimi Xan, mis tuletatud Xanthoria parietina kui mu lemmiksambliku nimetusest. Aga mu esimesel WebCT kokkupuutel tehti mulle selgeks, et kasutajanimi peab olema siiski vähemalt 5-täheline. Tänaseks on WebCT juba ajalugu, nimi aga on jäänud...
Kuva mu täielik profiil