Selline on minu juba jupp aega kasutusel olnud virtuaalnimi. Tegelikult oli minu nimi Xan, mis tuletatud Xanthoria parietina kui mu lemmiksambliku nimetusest. Aga mu esimesel WebCT kokkupuutel tehti mulle selgeks, et kasutajanimi peab olema siiski vähemalt 5-täheline. Tänaseks on WebCT juba ajalugu, nimi aga on jäänud...
1 kommentaar:
vaga huvitav, aitah
Postita kommentaar