Seejärel toon kokku need üksikud märkimist väärinud visandid koos kommentaaridega ning täiendan omapoolsete targutustega. Igasugune abi on teretulnud ja kui seda teadmata põhjustel ei tule, tegutsen uhkes üksinduses edasi.
Need all- ega külgkriipsukesed pole logo kohustuslikud elemendid.
Kavand C23
Kavand C24
Kavand C25
Kavand C26
Kavand C27
Kavand C28
Kavand C29
Kavand C30
Kavand C31
Kavand C32
Kavand C33
Kavand C34
Kavand C35
Kavand C36
Kavand C37
Kavand C38
Kavand C39
Olles välja valinud enamvähem sobiva logo, võib sellele ju vabalt esitada ka lisatingimusi, näiteks "Mulle meeldib kavand F48, kuid punase asemel võiks olla sinine ning rohelise asemel kollane värvus."

7 kommentaari:
No siin on tõepoolest rohkem paremaid valikuid kui ennem - soovitaksin mõelda kavandite nr 30 ja 33 omavahelisele integreerimisele, sest mõlemal on atraktiivseid elemente
Sellest seltskonnast mõjub kõige sümpaatsemana C037. Sõnas esinevate tähtede värvid võiksid olla valitud keerupalli sees olevatest värvidest. Olemasolevad värvid on kuidagi ilmetud. Kui juba punane, siis olgu sealt palli sest võetud erk toon. Variandi C35 tähtede punane meenutab hüübinud verd, mis poolest saati pleekinud.
Kaks sinist upitavat mehikest ühes logos on ilmne liig. Millegipärast hakkas see figuur mul just selles postituses vastukarva käima. Nagu puust treitud kalašnikovi automaadile punn peale löödud.
Vaatamata irinatele ootan huviga teiste kommentaatorite arvamusi :)
Kui siit miskit valima peab, siis kõige sobivam oleks Kavand C39. Teised ei lähe kohe mitte!
---või siiski pigem ikka Kavand C37.
Siin on siis webxan juurde toonud uusi elemente: luubi, väiksema mehikese, hammastatastega pea. Mulle tundub, et ükski neist uuendustest ei ole piisavalt mõjus, kaalumaks üles seniseid poisi ja palliga versioone.
Kavandite C23 ja C24 puhul häirib TEE topelt esinemine, eriti tugevasti just C24 juures. Samas, C23 puhul on ka luubist nähtuv ebafüüsikalisel viisil moonutatud.
Kavandil C25 eelmainitud probleemi ei esine. Samas ei mõju kavand ilmeka tervikuna, mh ei meeldi mulle lõigatud luubivars ega TEE muutuv tähesuurus, erinevalt AVASTUSest. Kavand jääb minu silmis nagu "lahjaks" ja "hõredaks".
Kavandid C26 ja C27 on mulle ideoloogiliselt vastuvõetamatud, peegeldades 19. sajandi alguses levinud maailmavaadet, mille kohaselt inimene on ei miskit muud kui üks keerukas mehaaniline masinavärk. Tähtede hüplev paigutus mõjub liiga rahutult.
C28 on autoril ebaõnnestunud. Tähtede omavaheline kattumine ei mõju kuigi hästi. Mehikesed näivad tegelevat rahvastepalliga, püüdes ära joosta nende suunas lendava palli eest. Kiilukujuliselt logosse lõikudes lõhestavad nad selle otsekui pooleks.
C29 puhul ei tundu kahe pooleldi kattuva Juku integreerimine logosse paraku ka kuigi õnnestununa.
C30 ja C31 puhul on A-täht moodustatud figuuridest. Samas ei leia ma, et siin oleks õigustatud projektinime dubleerimine. Tähtede ülekattumine häirib samuti.
C32 on antud valikust üks parimaid ja selle võiks ehk kaasata ka lõppvalikusse. Samas on siin logo algusots nagu veidike liialt üle küllastatud.
Samas C33 puhul tundub kentsakas, et poisid püüavad palli, mis tegelikult asub logo teises otsas. (Kui nad just niisama tantsu ei keeruta.)
C34 ei tundu olevat piisavalt "tasakaalus", figuuride taoline paigutus ei mõju eriti harmooniliselt.
C35 on antud valikus minu hinnangul teine arvestatav variant. Värvid on minu meelest siin väga OK ja muu lahendus ka päris hästi läbi mõeldud. Ehk võiks lõppvooru kavandit nuputades püüda TEE tagaplaanile viia, mis loodetavasti tagaks, et projekti tegelik nimi AVASTUSTEE oleks selgemalt hoomatav?
C36 ei sobi hästi eksitava nimekuju tõttu, ka ei tõuse see kavand esile muude omaduste poolest.
C37 juures esineb taas tähti müstiliselt moonutav luup. Värvid on liiga lahjad, palli olemasolu vähe põhjendatud.
C38 kohta kehtib sama, mis C36 puhul.
C39 ei suuda mind samuti veenda tähti moonutava luubi sobivuses.
Seega siis jätaksin mina antud valikust sõelale kavandid C32 ja C35. Kahju muidugi, et see ei haaku teiste kommentaatorite eelistustega - eks webxanil tuleb langetada keerukaid valikuid!
Tänan väga kommenteerijaid asjalike suuniste, eriti aga Propsist suisa analüüsivate märkuste eest.
Tõsi, see «mehike» võiks siiski olla pigem olla võetav lapsena, kusjuures sootuna, kindlasti aga ei põrgata ta palli, vaid küünitab teadmiste suunas, mis pigem polegi niivõrd «pall» kui tundmatu taevakeha, kasvõi UFO. Või siis kogum teadmisi, mis esialgu veel kättesaamatud on.
Muidugi oleks võinud sisse tuua ka hoopis teistsuguseid kujundeid, ent mulle meeldis just seesugune.
Kõik need kommentaarid on seda väärt, et juba lähema 21 tunni jooksul heisata senine tulem.
Tänan veelkord.
Eks ma aimasin ka, et webxanil sedalaadi sümboolika meeles mõlkus "palliga poissi" sisse tuues. Kujund on igati sümpaatne. Soovin autorile jaksu ja edu kavandite lõppvaliku kokkuseadmisel ning jään tulemust huviga ootama!
Postita kommentaar