Oluline on selles sõnas rõhutada pigem terviklukult sõnaosa «vastus» kui üldse midagi rõhutamata jätta. Peamine, et kogemata ei jääks silma hoopis sõna «vastu» — «tee» on selles kontekstis niikuinii eraldi rõhutatav.
Seesugune näeb logo välja üliametlikult, kui samal dokumendil pole eraldi välja toodud Euroopa Liidu struktuurüksuste logo. Pisut veider on see, et nimetatud logo koosneb kahest lahutamatust komponendist:
Sama logo mustvalges versioonis:
Järgnevalt «standardne» pisiversioon värviliselt, mõõtudega 300×125 px1
Siin on «standardne» pisiversioon mustvalgelt, mõõtudega 300×125 px
Lihtne (mõõduvaba) logo värviliselt:
Lihtne (mõõduvaba) logo mustvalgena:
Lihtne «standardne» pisiversioon värviliselt, mõõtudega 300×125 px
Lihtne «standardne» pisiversioon mustvalgelt, mõõtudega 300×125 px
Tavaline värviline pisilogo, vabade mõõtudega:
Tavaline mustvalge pisilogo, vabade mõõtudega:
«Standardne» pisiversioon värvilisest pisilogost, mõõtudega 150×125 px
«Standardne» pisiversioon mustvalgest pisilogost, mõõtudega 150×125 px
—————
1 Sellel lehel ei kuvandu logod originaalmõõdus.

6 kommentaari:
Jah, väljavalitu tee on küll ilus - eriti ju see variant, kus on punast vähe!
Näitasin mõõduvaba logo ühele diivanil vedelevale karvakasvanud 48-aastasele alustamata kõrgharidusega meesisendile. Too ajas oma silmad punni ja luges: "Vastustee..., vastustee..., vastustee ee..., ... aa Avastusteee...., mis seal olema peab siis (krt)?"
Mina oma loogikaga olen arusaamisel, et selline asjandus nagu logo peab olema arusaadav paari sekundiga. Tänapäeva asised inimesed ei vaevu juurdlema mingi mängulisuse kallal, vaid hakkavad vanduma ja suunduvad teise tegevuse kallale.
Eks antud juhul tuleb loota, et asjaosalised on ikka piisavalt motiveeritud süvenema nii logosse kui projekti tervikuna :)
Minul oli oma emaga just täpselt samasugune kogemus: ta oli siiralt jahmunud, et mis VASTUSTEE?! Ehk tasuks webxanil seda logoasja siiski veel natuke vaagida, enne lõplikku lukkupanekut?
Demosin sama mõõduvaba logo ka kolmanda kooliastme pubekale. Tema mõtles sekundi ja luges kenasti välja Avastustee. Juurde lisas: "Läheb üle tee."
Minu meelest on väga tore, kui alustatakse VASTUSTEEst, kuna projekt ongi TEE VASTUSTEni.
Aga kes avastab sellel teel ka A-tähe, on juba esimese sammukese sel teel astunud.
Hiljem jätame alles vaid selle torekera, nagu NIKE kasutab miskit konksu: igaüks teab tähendust! (Tõsi, igaüks peale minu)
Ok!
Postita kommentaar