Sisuliselt tähendab see seda, et vastav portaal nõuab sisselogimist, ent kuna ma seda, vajalikku infot juba saanuna, ei soovi, jätan sisenemata (kõikvõimalike portaalide klient ei jaksa siiski ka olla) ning seisan silmitsi probleemiga — sait (ja kogu brauser) külmub hoopis kinni. Tegelikult olen ma proovinud ka sisselogimist. Kui sellisesse kohta juba kord sisse logida, siis sellelt välja naljalt ei pääse.
Olgu, ka välja võib pääseda. Kuid brauser külmub sellele vaatamata kinni. Ei saa enam avada uusi sälke ega kinni panna portaalisälku. Ma ei teagi, mida sellistel puhkudel ette võtta ning oleksin äärmiselt tänulik, kui teadjad inimesed minu seda lünka teadmistes täiendaksid.
Seesuguseid portaale on mitmeid. Hetkel tulevad meelde:
— Eesti Päevaleht

3 kommentaari:
Parim soovitus: kasuta IE7 :)
Eks igat masti kommentaarid ja soovitused ole muidugi teretulnud. Kuid parem oleks siiski jääda relevantsuse lainele.
IE7 ei saa ju kuidagi tagasi, kui IE8 juba olemas on. See tähendaks sisuliselt nn «format-tseed»
Ja isegi kui see sooritatud, ei saaks ma ju töötada teiste tarvilike asjadega. (Selgitusena: ma tegelen paralleelselt umbes 10 asjaga)
On olemas veel üks variant: uus arvuti. See siis eriti peenete tööde jaoks :D
Postita kommentaar