laupäev, 28. november 2009

Office 2010


Täna pani Priit mulle pähe kumisema idee, mille ta oli leidnud Tarbija 24 portaalist, tehnika sektsioonist — «Microsoft andis välja Office 2010 testversiooni» — ja millest ma kohe innukalt kinni haarasin.

Kohe saab see versioon alla laetud ning ma loodan, et see võimaldatakse mul installida praegusest eraldi. Praegunegi versioon on eelmisest suure hüppe võrra kõrgemal, eks siis näeme, mis imeasi see 2010 veel on.

1 kommentaar:

webxan ütles ...

Nagu kaks järgnevat sissekannet ilmekalt jutustavad, jäi seekord nägemata see imeasi...