pühapäev, 29. november 2009

Ohviss

Proovisin veel teisegi ringi 32-bitisega, kuid tulutult. Aega kulus muidugi endiselt mehe eest. Võib-olla pidanuksin end tituleerima developeriks, mitte IT-professionaliks. Ehk võiks tollegi tee veel läbida, mis oleks siis juba neljas?

Algus oli paljulubav, ekraanile ilmus aknake, mida ma algul tähelegi ei pannud. Mõne hetke jooksul muutus see eelmises sissekandes viidatud litsentsiga nõustumise leheks.

Progress võttis kõvasti aega, ent oli siiski ilme.

Paraku aga lõpplahenduses ei näidatud sedagi, mis põhjustel installeerimine ebaõnnestus.


Hetkel tundub küll, et see Ohviss Peeta pole muud kui üks õnnetu vobla. Anšoovis kilufileest või kohupiim sojaubadest. Või hoopis MS Office viirusest? Hetkel on kell kohe 3:30 ja ma ei viitsi neljandat ringi teha. Eks paistab, kas teine päev on edulisem.

1 kommentaar:

webxan ütles ...

Ei... mitte täna, mitte selle arvutiga...