pühapäev, 29. november 2009
Ohviss
Proovisin veel teisegi ringi 32-bitisega, kuid tulutult. Aega kulus muidugi endiselt mehe eest. Võib-olla pidanuksin end tituleerima developeriks, mitte IT-professionaliks. Ehk võiks tollegi tee veel läbida, mis oleks siis juba neljas?
Algus oli paljulubav, ekraanile ilmus aknake, mida ma algul tähelegi ei pannud. Mõne hetke jooksul muutus see eelmises sissekandes viidatud litsentsiga nõustumise leheks.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

1 kommentaar:
Ei... mitte täna, mitte selle arvutiga...
Postita kommentaar