Kohv sai tehtud, isegi mitu tassi. Planeeritud blogi sai küll õhtusse tõugatud, kuid et sellest ei sõltu suurt midagi, siis tõukan selle veel veidi edasi. Eks näib, kunaks. Veebitugi andis mulle häid näpunäiteid ning oma esitlusega sain kiiresti valmis.
Selgus, et Firefox ei töötanud ei halvemini ega paremini kui IE ning mingisugune pisiviga on hoopis XAMPP-is eneses, mille tõttu see MySQL-i korralikult käima ei pane. Kosmeetiliste parandustega tegelesin ma ka. Kuid suuremad muudatused jätsin siiski tegemata. Minu meelest ei ole midagi ebatänuväärsemat, kui tasahiljukesi remontida kolme mehe poolt kokkukeevitatud kodukat. Selles on nii palju minu meelest mõtlematuid asju, et ma lihtsalt jätsin asja pooleli.
Ma ei eita, et viga võib hoopis minus olla. Samas ma siiski ei saa hästi aru, mispärast mõned asjad peavad olema sellised nagu need on üksnes sellepärast, et teistel ka nii on. Näiteks milleks peab leht olema tingimata PHP-s ja hirmus keeruliste segamini paisatud failide rägastikuna. Kas sellepärast, et keegi teine järgi ei suudaks (ei viitsiks) teha? Igatahes tekib lootusetuse tunne, kui neid esinevaid vigu jälitada. Üks tuleb ühest, teine teisest ja kolmas kolmandast failist, olgu need siis *.php, *.css või koguni *.js failid.
Igatahes tekkis seetõttu mul kange soov hoopis hommikul torni minna ja asja sealt otse ja vahetumalt proovida. Seda enam, et täna jäi ju käimata.
Kurvastav on see, et siiamaani pole Avatud Ülikooli keskusest mingit vastust. Justkui polekski ma kirja kirjutanud ja küsimusi esitanud. Hakka või mõtlema, et ignoreeritakse. Või et "uuritakse tausta". Igatahes ei innusta seesugune vastamatus kohe mitte üks raas. Peakski nüüd õige välja mõtlema uue taktika või uudse lähenemise. Võib ju uskuda, et mu eksjuhendaja, kellega poes kohtudes võisin veenduda, et ta pole mu viimast kirja lugenudki, ei loe kirju. Kuid AÜK inimesed ju siiski loevad. No ei tea. Ehk on puhkusel või midagi veel labasemat.
Aga eks paistab, kui edukas see homne on. Parem oleks, kui ise endaga rahul saaks olla.
Selgus, et Firefox ei töötanud ei halvemini ega paremini kui IE ning mingisugune pisiviga on hoopis XAMPP-is eneses, mille tõttu see MySQL-i korralikult käima ei pane. Kosmeetiliste parandustega tegelesin ma ka. Kuid suuremad muudatused jätsin siiski tegemata. Minu meelest ei ole midagi ebatänuväärsemat, kui tasahiljukesi remontida kolme mehe poolt kokkukeevitatud kodukat. Selles on nii palju minu meelest mõtlematuid asju, et ma lihtsalt jätsin asja pooleli.
Ma ei eita, et viga võib hoopis minus olla. Samas ma siiski ei saa hästi aru, mispärast mõned asjad peavad olema sellised nagu need on üksnes sellepärast, et teistel ka nii on. Näiteks milleks peab leht olema tingimata PHP-s ja hirmus keeruliste segamini paisatud failide rägastikuna. Kas sellepärast, et keegi teine järgi ei suudaks (ei viitsiks) teha? Igatahes tekib lootusetuse tunne, kui neid esinevaid vigu jälitada. Üks tuleb ühest, teine teisest ja kolmas kolmandast failist, olgu need siis *.php, *.css või koguni *.js failid.
Igatahes tekkis seetõttu mul kange soov hoopis hommikul torni minna ja asja sealt otse ja vahetumalt proovida. Seda enam, et täna jäi ju käimata.
Kurvastav on see, et siiamaani pole Avatud Ülikooli keskusest mingit vastust. Justkui polekski ma kirja kirjutanud ja küsimusi esitanud. Hakka või mõtlema, et ignoreeritakse. Või et "uuritakse tausta". Igatahes ei innusta seesugune vastamatus kohe mitte üks raas. Peakski nüüd õige välja mõtlema uue taktika või uudse lähenemise. Võib ju uskuda, et mu eksjuhendaja, kellega poes kohtudes võisin veenduda, et ta pole mu viimast kirja lugenudki, ei loe kirju. Kuid AÜK inimesed ju siiski loevad. No ei tea. Ehk on puhkusel või midagi veel labasemat.
Aga eks paistab, kui edukas see homne on. Parem oleks, kui ise endaga rahul saaks olla.

1 kommentaar:
Pakuksin, et leht on rägastikuline just põhjusel, et nood kolm erinevat ekstegijat on seda igaüks oma radu pidi edendanud. :P
Postita kommentaar