Ei tähendanud midagi mu hommikune mobiilipirin. Talveuni on talveuni. Põõnutasin poole kaheksani. Õnneks olid mul juba õhtul valmis pandud nii koolikott kui ka kostüüm, isegi kosmeetika oli tehtud. Ja lund polnud sadanud, mistõttu võisin koheselt startida ning vaid pool tunnikest hilinedes kohale jõudnult siiski umbes 60% kohal olnud õpilastele uue osa edastada.
Kogu ülejäänud päev laabus erilise intsidentideta. Välja arvatud ehk see, et iial ei või kindel olla, kui palju ettevalmistatud materjalidest jõuab läbi võtta. Õnneks on mul hetkel vähemasti paari tunni materjalid ette olemas.
Kuid täna selgus, et lisaks ühele lisareedele detsembris jääb mul terve jaanuar kahepäevaseks. Kuid ka sellega jääb ajast veidi puudu. Metoodik lahendas selle probleemi mulle äärmiselt soodsas suunas, pakkudes ise välja võimaluse, et võiksin paar tundi teha veebipõhiselt. Kui mu tänane veebiülesanne poleks veninud kuuele tunnile, oleksin asjaga juba ka algust teinud. Veebilehega aga viivitada ei võinud, kuna vastavat kodulehte oli sel kuul vaadatud juba poolsada korda. Materjalid ülesheiskamiseks sain aga alles täna.
Homme püüan enamiku ajast kodus istuda ning ripakile jäänud tööde nimistut jõudsalt lühendada. Paar linnatiiru on samas ka juba plaanis.
Kogu ülejäänud päev laabus erilise intsidentideta. Välja arvatud ehk see, et iial ei või kindel olla, kui palju ettevalmistatud materjalidest jõuab läbi võtta. Õnneks on mul hetkel vähemasti paari tunni materjalid ette olemas.
Kuid täna selgus, et lisaks ühele lisareedele detsembris jääb mul terve jaanuar kahepäevaseks. Kuid ka sellega jääb ajast veidi puudu. Metoodik lahendas selle probleemi mulle äärmiselt soodsas suunas, pakkudes ise välja võimaluse, et võiksin paar tundi teha veebipõhiselt. Kui mu tänane veebiülesanne poleks veninud kuuele tunnile, oleksin asjaga juba ka algust teinud. Veebilehega aga viivitada ei võinud, kuna vastavat kodulehte oli sel kuul vaadatud juba poolsada korda. Materjalid ülesheiskamiseks sain aga alles täna.
Homme püüan enamiku ajast kodus istuda ning ripakile jäänud tööde nimistut jõudsalt lühendada. Paar linnatiiru on samas ka juba plaanis.

4 kommentaari:
Mulle tundub, et näärideks tuleks meil, käesoleva blogi andunud fännidel rahad kokku panna ja kinkida webxanile ERITI VALJUSTI, VÕIKALT JA KAUA tirisev äratuskell!
Ma isegi otsisin Zeppelenist plekist ja vändaga äratuskella. Mulle ei meeldi need patareidega vibraatorid. Alailma käivad maha või purunevad ennetähtaegselt. Kui aga asjale antakse kaasa garantiitalong, siis on selle remontimise lähim koht kas Koreas või läheb asi nässu paar päeva pärast garantiiaja lõppu.
Parem vaadake läbi oma kolikambrid. Kui kusagil vedeleb vana nõukaaegne vedruga (üleskeeratav) plekist kell, siis oleks see paras. Plekist silmapesukausi, mille sisse see panna, leian ehk ise...
See homne on veel rohkem tuksi keeratud kui eilne :P
Mul tekkis kuri kahtlus, et webxanile jääb ühest ÄRATAJAST väheks ükskõik kui võikalt ja rõvedalt see tiriseks. Vaja oleks ka UINUTAJAT, kes selle tiriseja õigel ajal üles keeraks ning veel õigemale ajale tirisema sätiks :D
Postita kommentaar