laupäev, 15. august 2009

Enne Kuperjanovit

Eile jõudsin ma koju just parasjagu ajal, mil Pärnust saadetud lipp pidanuks Tartusse jõudma. Kuid ma ei olnud kindel, et bussi linna saabudes pakk koheselt mitme kilomeetri kaugusele Cargobusi kontorisse jõuab. Seetõttu otsustasin alles laupäeval selle lipu järel käia. Laupäeva hommikul mõtlesin aga igaks juhuks uurida, mis aegadel see asutus avatud on. Selguski kurblik tõsiasi, et nädalavahetuseti on see avatud vaid laupäeval kl 8...14. Seega tuli sealt Tähe tänava lõpust läbi hüpata veel enne Võrru minekut. Muidugi tuli seetõttu riskida pisikese hilinemisega väljasõidu osas, lisaks veel seda lippu kasutult edasi-tagasi tassida. Kuid ei, miks. Lipu saab ju juba õhtul bussi jätta ning järgmisel päeval hoopis boksi POT-i peale pakkida.

Tegelikult tuleks see boks siiski veel täna õhtul peale pakkida. Seega peab lootma, et keegi täna Taskus töötajatest jaksab ära oodata, millal mina Võrust saabun.

4 kommentaari:

kass27 ütles ...

Korraldamisest ja askeldamisest selle töö juures puudust ei ole :P

kass27 ütles ...

"Seega tuli sealt Tähe tänava lõpust läbi hüpata veel enne Võrru minekut.Muidugi tuli seetõttu riskida pisikese hilinemisega väljasõidu osas... " kummaline on lugeda sellist minevikulist tegevust kui tegelikult polnud asjatamine veel aset leidnudki - on laupäeva hommik 6:50 :P

webxan ütles ...

Peab mõtlema tõesti ka võimalusele, et blogisse kirja panna just need mõtted, mis parasjagu peas on. Ent see tähendaks ju sissekannet umbes iga tunni tagant...

See siin on siiski mõeldud olukirjeldusliku ajaveebina, mille sisu võiks olla mõistetav ka "sajandeid" hiljem.

Kass viitab ilmselt asjaolule, et algul oli sissekanne oleviku vormis, kuid päeva jooksul muutsin selle minevikku. Ma ei teagi, kuidas see õigem on...

kass27 ütles ...

Ma juhtisin tähelepanu asjaolule, et kell 6:50 on kirjutatud tulevikus (tund aega hiljem)kell 8:00 toimuvatest tegemistest nagu need oleks juba möödas (minevikuvormis).