
Aga Sõmerpallu sõitsin umbes 45 minutit. Suurem osa teest on kiirusepiiranguga 100 km/h ning kogu teel tuleb ette vist vaid kolm 70-se piiranguga ja kaks 50-sega ala.
Jõudsin kohale 3 minutit enne kokkulepitud aega, kuid buss oli juba kohal ning juht otsis sobivat kohta. Käisime Maiduga rahvamajas (mis ühtlasi oli vallavalitsus ja ka koolimaja) ning uurisime võimalusi kohaliku elektri kasutamiseks, et ei pruugiks seda plärisevat bensiinigeneraatorit käiviada. Ilma ikka ei saanud.
Ilm oli oivaline. Öösel oli sadanud. Ka viimase koolituse lõpus tuli 5-minutine sahmakas. vähemasti polnud tapvalt palav. Õigupoolest läks pisut palavaks siis, kui ma bussiukse sulgesin. Algul sai see suletud tänu tuuletõmbust pelgavale daamile, hiljem põhjusel, et ekraanile paistva päikese tõttu ei olnud sellelt midagi näha.
Inimesed olid äärmiselt meeldivad ning kõik kohaletulnud olid ka huvilised. Vaatamata neljale pooleteisetunnisele koolitusele ei tundnud ma end lõpuks üldse väsinuna, pigem oli hoopis kahju, et päev nii kiiresti otsa sai.
Jõudsin kohale 3 minutit enne kokkulepitud aega, kuid buss oli juba kohal ning juht otsis sobivat kohta. Käisime Maiduga rahvamajas (mis ühtlasi oli vallavalitsus ja ka koolimaja) ning uurisime võimalusi kohaliku elektri kasutamiseks, et ei pruugiks seda plärisevat bensiinigeneraatorit käiviada. Ilma ikka ei saanud.
Ilm oli oivaline. Öösel oli sadanud. Ka viimase koolituse lõpus tuli 5-minutine sahmakas. vähemasti polnud tapvalt palav. Õigupoolest läks pisut palavaks siis, kui ma bussiukse sulgesin. Algul sai see suletud tänu tuuletõmbust pelgavale daamile, hiljem põhjusel, et ekraanile paistva päikese tõttu ei olnud sellelt midagi näha.
Inimesed olid äärmiselt meeldivad ning kõik kohaletulnud olid ka huvilised. Vaatamata neljale pooleteisetunnisele koolitusele ei tundnud ma end lõpuks üldse väsinuna, pigem oli hoopis kahju, et päev nii kiiresti otsa sai.

2 kommentaari:
Ometi üks päev, millega koolitaja webxan rahule jäi :)
Sellest on ainult hea meel minulgi! :)
Postita kommentaar