Tänane päev möödus suhteliselt tagasihoidliku veebindamise tähe all. Javaskriptist õnnestusid vaid mõned näidised. Ka selgub, et need kaasaegsed brauserid on liiga jonnakad, et iga ilmaga ja igas poosis javaskripti seedida.
Kadunud pilte ma siiani veel üles ei leidnud. Igatahes seesuguse pisikese saagise tõttu võib lõppeva päeva lugeda puhkepäevaks. Näis, kuis homne naeratab.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

1 kommentaar:
Varane äratus ikkagi :D
Postita kommentaar