Talveuni on just see õige termin. Magasin tänagi öösel oma tubli 8 tundi, justnagu Propsis õigeks peab. Samuti poleks mul vähimatki selle vastu olnud, kui oleksin saanud veel mõned tunnid põõnutada. Kuid eile ma peaaegu et lubasin oma plaanide kohaselt kell 10 Toomel olla. Seda enam, et mu ülemus ootas minult allkirja ning pidi nädalakeseks ära sõitma. Õnneks on tema näol aga tegemist inimesega, kes minusuguseid vaba kulgemisega tegelasi hästi mõistab. Nii ta ka mainis veel õhtuse suhtlusseansi ajal, et jätab need paberid mulle lauale ega ole liiga imestunud, kui mind punkt kell 10 kohal pole. Kell, va vaenlane, kisubki juba 11 peale. Üldiselt olen ma enda juures tähele pannud, et kui mingid ajalised toimingud puudutavad peamiselt mind ennast, siis ma punktuaalset täpsust taga ei aja. Iseasi on tund või koosolek, mida mul juhtida tuleb ning kus minu hilinemine ei tuleks kõne allagi. Ka ei meeldi mulle kuskile koosolekule või muusugusele koosviibimisele hilineda, mis tõmbaks koosolijate kogu tähelepanu minule ning kus nii mõnigi oluline otsus võib olla juba ära otsustatud. Hetkel on aga kella 10-ks minna juba hilja, kuna aeg on juba möödas. Minu minek võib toimuda ka hiljem, ilma et kellelegi teisele sellest mingeid probleeme tekiks. Kuid siiski ma päris minemata ka ei jäta, kuna olen juba hulk aega tahtnud endale torni võtit, et võiksin sinna minna ka hilistel õhtutundidel või nädalavahetusel, ilma et põrkuksin vastu lukustatud ust. Pealegi on mul mitmed plaanid... Aga oma poja moodi kohe sängist mundrisse hüpata mulle ka ei meeldi. Ma tahan aega virgumiseks. Võtsingi teise kohvi ning ootan nüüd, mil suurem lubi põhja setib.
Tegelikkuses hakkasin tööasju juba ajamagi. Seda tänu novaatorlikule kollektiivile, kes omavahel suhtlevad muuhulgas ka MSNi teel. Just sain kodulehe parooli ning võiksin suuri tegusid korraldada. Et aga senise webmasteri pingutusi mitte nullida, leppisime temaga kokku, et mina mõtlen sisu ja kujunduse ning tema teostab. Kasvõi juba sellepärast, et tema oskab PHP koodi paremini.
Aga täna on mul muu hulgas plaanis ka teine katse oma suure tiitrimise-klipiga. Kujutan ette, et kui seda võimalikult madala resolutsiooniga salvestada, tuleb ehk tulemus etem. Või siis pisemate juppide kaupa. Näiteks ehk suudab mu tööarvuti olukorraga paremini hakkama saada, kui tal tuleks kokku sättida 10 pisiklippi. Iseasi, kas 9 5-minutilist klippi kokku on parem kui üks 45-minutine. Ja kas mul õnnestub need 5-minutised kokku sättida üheks kompaktseks. Vaatame.
Teine tähtis töö oleks kodulehe esilehe kujunduse idee realiseerimine vormi, mis kõigile meeldiks. Kusjuures sõnapaar kodulehe esilehe on sama kohmakas kui sulgedega kanadega. Eesti keele kallal peaks ka veel tööd tegema. Kui viimasel puhul saaks väljenduda, et kanadega, kellel on suled, siis esimesega jäämegi esimese ropsuga hätta.
Tegelikkuses hakkasin tööasju juba ajamagi. Seda tänu novaatorlikule kollektiivile, kes omavahel suhtlevad muuhulgas ka MSNi teel. Just sain kodulehe parooli ning võiksin suuri tegusid korraldada. Et aga senise webmasteri pingutusi mitte nullida, leppisime temaga kokku, et mina mõtlen sisu ja kujunduse ning tema teostab. Kasvõi juba sellepärast, et tema oskab PHP koodi paremini.
Aga täna on mul muu hulgas plaanis ka teine katse oma suure tiitrimise-klipiga. Kujutan ette, et kui seda võimalikult madala resolutsiooniga salvestada, tuleb ehk tulemus etem. Või siis pisemate juppide kaupa. Näiteks ehk suudab mu tööarvuti olukorraga paremini hakkama saada, kui tal tuleks kokku sättida 10 pisiklippi. Iseasi, kas 9 5-minutilist klippi kokku on parem kui üks 45-minutine. Ja kas mul õnnestub need 5-minutised kokku sättida üheks kompaktseks. Vaatame.
Teine tähtis töö oleks kodulehe esilehe kujunduse idee realiseerimine vormi, mis kõigile meeldiks. Kusjuures sõnapaar kodulehe esilehe on sama kohmakas kui sulgedega kanadega. Eesti keele kallal peaks ka veel tööd tegema. Kui viimasel puhul saaks väljenduda, et kanadega, kellel on suled, siis esimesega jäämegi esimese ropsuga hätta.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar