laupäev, 24. november 2007

Skipped day

Mõtlesin, et jätan täna suisa kuuetunnise seminari vahele ning tegelen oma kursusega. Panen õige sinna need puuduvad kontrolltööd. Paningi. Kõike küll ei jõudnud, kuna asi muutus pärast 16-tunnilist nokitsemist tiba üksluiseks. Vähemasti suur samm edasi.

Teine suursaavutus oli täna ka. Nimelt rääkisin ma juba ammu laiale avalikkusele väljakuulutuatud aadressist http://www.pollen.ut.ee, mis seoses ülikooli uute seadustega ei töötanud, kuna selline aadressi kuju pidi tähendama mingit eraldi instituuti, mida see projekt aga pole. Palusin siis korduvalt, et nad teeksid sellest mingisuguse edasisaatva aadressi... Täna lõpuks saigi see teoks. Mitte et nüüd ei muutunuks täiesti kasutuks omakorda aadress http://www.ut.ee/pollen, kuid eks sellele leiame ka seletuse. Ikka nokk kinni ja saba lahti, või oli see nüüd vastupidi...

Kõige naljakam on see, et tänane päev on oma üksluisuses sedavõrd tihe olnud, et ajaveebi polegi midagi tarka kirjutada. Ahjaa, eilne videokaamera-katsetus Vistaga ei kandnud vilja, kuna mu arvuti lihtsalt ei suuda sellist imelikku riistapuud ka mitte läbi WMM ära tunda. Võib-olla peaksin veel korra katsetama läptopiga, kuna mingisugused kanalid peavad tollelgi ometi töötama, eriti kui need installeerida.

3 kommentaari:

propsis ütles ...

Tahaksin siinkohal esile tõsta webxani müstilisena tunduvat töövõimet. Umbes 8 korda suurem kui minu oma!

kass27 ütles ...

Müstiline on webxani juures pigem see, et ta viitsib igasugu jamaga jännata ;) Ma oleks peale paaritunnist või paarikordsest katsetust läinud koristama või õue lehti riisuma (nagu täna, ilus päikeseline ilm; lausa välitöödeks loodud :P).

propsis ütles ...

Jah, peab ikka Prževalski hobuse kannatlikkus olema, et veeta terve päev toas arvuti taga, kontrolltöö küsimusi sisestades!