reede, 30. november 2007

Mutantis mutandis

Muidugi ei ole need read kuigi usutavad neile, kes mind ja mu sahmerdamisi lähemalt teavad, ent ometi tegelesin lisaks muudele tähtsatele tegevustele pea terve eilse päeva ka oma doktoritöö visioonidega. Eks need mõtted ole ju ka juba aastaid haudunud. Vahepealsete väiksemate ja suuremate tagasilöökide kiuste võtsin siiski ette ning otsustasin vähemasti proovidagi. Kui tulem ei kukugi sedavõrd vääriline välja, et kogu maailmale suuri avastusi näidata, siis vähemasti rahuldan isikliku uudishimu. Vähemasti ei saaks ma siis end hiljem loobumises süüdistada.

Umbes 50% mu senistest kommenteerijatest on aeg-ajalt vihjanud ka asjaolule, et siinse ühe kursuse loomisloo sisse on põimitud justkui liialt palju asjasse mittepuutuvat vahtu, torisemisi ja virisemisi. Selleks puhuks otsustasin edaspidiselt sedalaadi teemad sellest ajaveebist kõrval hoida ning esitada need hoopis toriseja toredustena eraldi aadressil.

Muude tegemiste kõrval tegelesin veidi ka ühsikondliku tegevusega ning avasin kontosid ja lähetasin kirju. Kusjuures rohke koguse e-kirjade kõrval saatsin ka ühe tigukirja, vist juba kolmanda sellel sajandil. Kuid veebinduse koha pealt ma liiga tubli ei olnud ning selleks on ka oma põhjus. Homsest peaks mu hallataval kodulehel nähtaval olema uue kuu ürituste kava. Paraku pole ma hiromant ega ei suuda neid ise välja mõelda. Asjaosaline aga mulle materjale ei saatnud ja unustas lisaks veel sellegi, et ilmselt ei jää mul enne nädalat aega sellega tegeleda. Selle kohta öeldakse, et omad vitsad peksavad, sedapuhku siis asjaosalist.

2 kommentaari:

kass27 ütles ...

Uus urgas on suisa must :O

propsis ütles ...

Eks see vast peegelda ka meeleolu, mis tekib autoril käsitletavate ilmingute üle juureldes? ;)