teisipäev, 14. oktoober 2008

AdAware

Täna nautisin oma avastusi Dreamweaweri juures. Ilmselt kulub oma korraliku stardika tegemisele veel aega, eks see vaja veel sättimist ja mõtlemist. Kuid kõikide murede tipuks oli mul endiselt punnis täis C-ketas.

Alles paar päeva tagasi ma kustutasin mõned hiidsuured failid, mis tipnesid sellega, et nüüd on IE akende vahetamine märksa aeglasem ja mõned programmid (nt FF) avanevad minuteid. Igatahes jõuan ma vahepeal juba oma kolm korda seda käivitada, kuni see seda lõpuks ka teeb, siis juba vastavalt kas kolme- või enamakordselt.

Puhastasin arvutit mitmesugustest kasututest programmidest. Seejärel kujutasin ette, et saan oma hea AdAwarega teostada lõpliku puhastuse. Ent sellel on juba ammu ees mingi teade, et viimne uuendus toimub umbes 278 päeva eest, uusi uuendusi otsides aga lööb ette errori. Otsisin siis uuendusi. Pakutigi välja AdAware 2008 FREE, mille ma ka lahkesti vastu võtsin. Enne aga kustutasin olemasoleva programmi. Uue põhiosa installisin M kettale. Näis, mis edasi saab.

Kommentaare ei ole: