
Igatahes palju nalja sai selle MSNiga. Pärast oma kettaruumi avardamist, mis nüüd on 6.45 GB, ei saanud ma mitte mingi valemiga oma MSNi sisse. Ei nii- ega naapidi.
Uninstallisin selle ja installisin uuesti. Nii kolm-neli korda. Ja siis seletas mingi helpdesk, et ma parem kontrolligu, kas mul ikka kõik vajalikud lidemed töötavad. See sõna polnud just päris lidemed, aga umbes sedasi.
Kontrollisingi; tulemus on kujutatud järgnevatel piltidel.










Pärast kogu seda jama installisin veel korduvalt, olles eelnevalt programmi maha võtnud ja registrigi puhastanud.
Lõpuks tuli mõttele kinni panna see Ülikooli cache. Mõeldud — tehtud. Niipea kui see cache keelatud sai, hakkas MSN nagu võluväel tööle. Ja vaatamata mitmekordsele uninstallimisele oli mu tubli Vista isegi kogu mu ikoonilademe meeles pidanud.

5 kommentaari:
Ülikooli cache kinnipanemist oleksin osanud ka mina soovitada. Nimelt on sealtkaudu nähtavasti keelustatud MSNi sissepääs. Kui juba sees olla, siis UT cache peale lülitumine ühendust ei katkesta.
No küll on hea, et mul pole midagi pistmist cachede ja muu jampsiga :P
Tegelikult on vist targem üldsegi mitte tegemist teha Tartu Ülikooli sarnase tagurliku asutusega...
Minule on ut cache asendamatuks abimeheks fotode laadimisel fotoalbum.ee portaali - tolle toimingu kiirus suureneb seeläbi pea kümnekordseks. Triki avastasin täiesti juhuslikult, kui cache'i abil parasjagu ülikooli raamatukogu andmebaase kammisin. Mõistlik seletus vastavale fenomenile mul puudub.
No uuemal ajal on arvutitel olemas vastav automaatsäting. Seda cache'i ei pea kasutamagi.
Postita kommentaar