
XP sai Siimu abiga peagi installitud. See tähendab, võrguühendus saavutatud, XP appgreiditud ja muud trikidki tehtud. Üksnes helikaart veel ei tööta. Siim läks 15 paiku töö juurde käima, jättes helikaardiks vajaliku draivi alla laadima.
Enne kui ma teda viisakalt ukseni saatsin, palusin aga üle vaadata Foxi, millel ilmnes see eespool kirjeldatud viga. See oli see umbtee, kus ekraanil ilutses tekst, et sisselogimiseks vajutagu ma suvalist klahvi, samas aga klaviatuur ei reageerinud ainsalegi liigutusele. Lahendus oli hämmastavalt lihtne. Tuli lihtsalt vahetada USB klaviatuur PS2 otsikuga klaviatuuri vastu. Mure oli hoobilt lahendatud. Taastasin algse Workgrupi ja restart toimus tõrgeteta.
Enne kui ma teda viisakalt ukseni saatsin, palusin aga üle vaadata Foxi, millel ilmnes see eespool kirjeldatud viga. See oli see umbtee, kus ekraanil ilutses tekst, et sisselogimiseks vajutagu ma suvalist klahvi, samas aga klaviatuur ei reageerinud ainsalegi liigutusele. Lahendus oli hämmastavalt lihtne. Tuli lihtsalt vahetada USB klaviatuur PS2 otsikuga klaviatuuri vastu. Mure oli hoobilt lahendatud. Taastasin algse Workgrupi ja restart toimus tõrgeteta.

1 kommentaar:
Siim läks ega tulnudki tagasi. Ju tuli midagi ette. Telefonile ei vastanud...
Ma ei tea, milleks talle küll see allalaetud fail vajalik oli, installikas see igatahes polnud. Tõmbasin samalt lehelt teisedki paar faili ja pakkisin lahti ning püüdsin ise installeerimise lõpuni viia. Edutult.
Hommikune Foxi käivitamine näitas, et see Workgroupi viga polnud kõrvaldunud. Ent ilmselt pole selle eemaldamine siiski liiga suur probleem.
Postita kommentaar