Kogu eilse öö ja tänase päeva vaba osa (so täpsustusena 19.10.2008, kuna kell on taas üle 1) tegelesin flashi saladuste uurimisega. Tõtt öelda sain looga kaugusse, mida ma eile lootsin.
Edaspidi püüan välja nuputada, mismoodi ma seda flashi saaksin linkida, õigemini sellele lingi lisada nii, et see ka töötaks. Veel häirib mind fakt, et ma pole suutnud seda saada loop-režiimis tööle.
Katsetused kestavad.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar