reede, 10. oktoober 2008

Blackboard

Ei saanud ma seda WebCT asja korda IE-ga. Küsisin nõu Triinilt, kes unisusele vaatamata mu küsimustele kenasti vastas. Kõigepealt selgus, et nad ei nimetagi seda uut versiooni enam veebsiitiiks, vaid hoopis Blackboardiks.

Kõige parema ülevaate olukorrast annab meie MSN vestlus:

Illar ütleb (7:51): Tere!
Illar ütleb (7:52): Kui Sul kuskil on juhiseid uuteks suunisteks, siis oleksin rõõmus.
Siiamaani oli nii, et FF töötas mul ka kuidagi, aga jooksis wc-ga kolinal kinni.
Nüüd uuega, kui proovisin javad jm paika panna, on vastupidi.
Igatahes hakkan ma aru saama itimeeste tulitigedusest wc vastu.
Triin ütleb (7:54): tere. mis see wc on?
Illar ütleb (7:55): WebCT
Triin ütleb (7:55): nüüd on Blackboard ja midagi pole tarkvara osas muutunud
Illar ütleb (7:55): nimetus nimetuseks, mõte on sama
Triin ütleb (7:55): kõik töötab täpselt samade programmidega täpselt samuti
Illar ütleb (7:55): imelik: midagi pole muutunud, aga mul on asjad tuksis
Illar ütleb (7:56): ütle siis, kust ma saan maha võtta selle HTML redaktori by default. See töötab küll ÜKSNES XP-s
Triin ütleb (7:57): see on määratud veebilehitseja juures
Illar ütleb (7:57): (mul on enam kui aasta Vista ultimate, 64-bitine)
Triin ütleb (7:57): mis sul on default veebilehitseja ja selle seadetes on
määratud editor
Illar ütleb (7:57): veebilehitseja on siis brauser?
Triin ütleb (7:57): just
Illar ütleb (7:58): no difoolt ei tööta enam üldse selle bläkboodiga proovin FF-ga maha võtta kuskilt
Triin ütleb (7:58): sul on default muidu IE?
Illar ütleb (7:59): jah
Triin ütleb (7:59): 7.0?
Illar ütleb (7:59): see kontrollmehhanism ju seletas, et mul polevat jaavat
Triin ütleb (7:59): üldse pole? või on liiga uus?
Illar ütleb (7:59): siis ma uninstallisin oma kolm erinevat ning võtsin ühe ja uue nüüd on uusim jah
Triin ütleb (7:59): see ei sobi
Illar ütleb (7:59): [minestava roti ikoon]
Triin ütleb (8:00): võta kõik maha ja check browser saad lingi, kus on õige Java
Illar ütleb (8:00): no tegelikult tolle õige sealt ma saingi, ehk siis polegi uusim
Triin ütleb (8:00): IE 7.0 on ka saast
Illar ütleb (8:00): nüüd check annab mulle loendi progedest, mis mul ka ei töötavat
Triin ütleb (8:00): kui saad, kasuta Mozillat
Illar ütleb (8:01): heh
Triin ütleb (8:01): sul on pärast installimist ju kõik seadistamata!
Illar ütleb (8:01): no ma siis kasutan FF ning küsin kohe uuesti, kuhu ma siin pean ronima, et see HTML maha võtta, kuna see ikka ei tööta

no ma enda meelest ikka seadistasin ka siin
Triin ütleb (8:02): sa mõtled Blackboardis html-editor?
Illar ütleb (8:02): just. kui mitte muu, siis sellesama tõttu on seda ju tulnud tihedamini kui muidu teha
Triin ütleb (8:02): see on puhtalt Java värk
Illar ütleb (8:02): nojah, aga ei tööta ju!!!
Triin ütleb (8:02): sa pärast Java asendamist restardi tegid?
Illar ütleb (8:02): mul on praktiliselt tutikas arvuti tutikate progedega, ainult 64-bit
Illar ütleb (8:03): Mu meelest see masin ise tegi restardi
Triin ütleb (8:03): tee igaks juhuks ise ka
Illar ütleb (8:03): olgu, proovin
Triin ütleb (8:03): ja siis proovi mõlema veebilehitsejaga seda editori
Illar ütleb (8:03): OK
Triin ütleb (8:03): isegi kui automaatselt käivitab check browseri - pane see kinni ja proovi ikka
Illar ütleb (8:03): XP oli selles mõttes nunnu, et ei lasnud iga liigutuse peale restarti teha
Illar ütleb (8:04): teeme nii

- restart -

Illar ütleb (8:20): IE ei võta ikka vedu
Triin ütleb (8:20): aga ff
Illar ütleb (8:20): 7.0.6000.16711 versioon on mul
Triin ütleb (8:21): siis on ok
Illar ütleb (8:21): Teatab vaid, et This browser is either non-validated or unsupported for use with the Learning System.

Olen oma kursuste listi lehel, kuidas ma siin nüüd selle HTML editori bydefault keelata saan?

et see mul ei töötanud, siis arvasin, et kui bydefault panna, hakkab tööle

Siin on channels color layout
Triin ütleb (8:23): sul on liiga uus ff ka, 3.0 ilmselt
Illar ütleb (8:24): no sinna ei saa ma midagi teha, need uuendavad end siin aina ise, kuna ma pole seda
spetsiaalselt keelanud: Mozilla 3.0.3 jah
Illar ütleb (8:26): ooooooo!!!
Illar ütleb (8:27): nüüd, pääle restarti, hakkas Mozillas see HTML editor tööle
Illar ütleb (8:41): aga ikkagi poleks mul midagi, kui Sa juhendaksid, kuidas ma selle baidifooldist maha saaksin

see pole ikka nii hea, nagu lootsin
Illar ütleb (8:42): kui nüüd just kuskilt ei saa ka baidifoolt käekirja jms sättida
Triin ütleb (8:43): ma tegelikult ei saa päris täpselt aru, mis sulle muret teeb
Illar ütleb (8:44): kui mitte sättida, siis on kirjadele vastamine, hõisete saatmine jne nii nagu on... mina sättisin nii, et vastus läheb automaatselt HTML redaktori režiimi... tahaksin selle maha võtta
Triin ütleb (8:45): sa räägid ikka BB-st?
Triin ütleb (8:46): mine My Settings ülevalt paremast nurgast
Illar ütleb (8:46): jah
Triin ütleb (8:46): sealt vaata
Illar ütleb (8:47): aa, just! sealt ma selle ka paigast sudisin
Illar ütleb (8:48): suur tänu! Soovin Sulle kaunist sügise jätku ning lähen pealinna
Triin ütleb (8:48): head reisi

Üks avalik dialoog ütleb rohkem kui kolm lehekülge romaani, kas pole?

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...
Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.
Anonüümne ütles ...

http://markonzo.edu http://www.netknowledgenow.com/members/zolpidem-tartrate.aspx http://profiles.friendster.com/nizorals#moreabout http://riderx.info/members/allegra-side-effects-allegra.aspx http://blog.tellurideskiresort.com/members/amoxil-500-mg.aspx disengaged cadastre http://profiles.friendster.com/plavix#moreabout