pühapäev, 26. oktoober 2008

Fiasko

Minu suur ruumileid leidis täna oma suurepärase fiasko. Kõigepealt unustasin ma välja lülitada Vista automaatse appdeitimise (tõlgituna: 'üleskohtingud') ning seda juhust ei jätnud see relv kasutamata. Vaatasin, et õhtul (öösel) pilditöötlemise aegu muutus töö veidi liiga aeglaseks. Peagi märkasin pisikest ikooni ekraani paremas allnurgas, mille lähem uurimine teatas, et uuendused on juba 65% ulatuses laetud.

Kui ma siis nonde uuenduste seast 12 mega suuruse koguse välja valisin ning ära installisin, soovis aparaat muidugi restarti teha. Pärast seda aga pilti sisuliselt enam ette ei võtnud. Aina korrutas, et pressigu ma kolme sõrme, et buutida. Kuna mingisugune BOOTMGR olevat tal kokku pressitud. Ja sedasi võisin ma kasvõi sada korda pressida, aina toredamaks läks.

Nüüd ei jää küll muud üle kui mõne patsidega poisi poole pöörduda, nagu Jaanus ütleks.

2 kommentaari:

kass27 ütles ...

Ohh seda lihtsameelsust! Ikka osatakse mingi oluline liigutus "ära unustada" ning kogu ettevõtmine ära vussida.

webxan ütles ...

No mis sa hing teed jah... Egas pea ole ju ka enam see, mis poole sajandi eest ;)