Juba pikemat aega oli mu ülikooli ketta limiit umbes 178% täidetud ja igat pidi ületatud. Seetõttu ei saanud seada spämmifiltrit, suunamist ega automaatvastust. Et mu suhted ülikooliga kurvalt ja ootamatult lõppesid, kustutasin suurema osa kodulehe sisust.
Vaatamata viie suure kausta kustutamisele püsis mu ketta täituvus siiski 91% kandis, kuigi mul polnud säilitatud isegi mitte väljasaadetud kirju, rääkimata sissetulnutest või prügist. Kaunis kummaline. Enne kl 9:40 saatsin enda mõlemale aadressile (üks ametlik eesnimi.perenimi-vormis ja teine eenimi+perenimetäht-vormis) proovikirja. Näis, kas üldse mingi vastus tuleb või suunamine toimib.
Palusin Margel mulle ka prooviks kirjutada ning juba kl 9:48 olid tema saadetud kirjad mu Gmaili kastis. Et ma samalt aadressilt ise endale kirjad saatsin, need aga samale pidanuksid edastuma, siis ehk läks server omadega sassi?
Ühtlasi helistas lõpuks tagasi Siim, kes teatas, et saab täna mu probleemide juurde tulla alles õhtul pärast kaheksat. Vähemasti ei pea ma päev läbi kui nõeltel istuma ja ootama.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

2 kommentaari:
Igatahes tund hiljem polnud minule endale minu kirjad tagasi tulnud. Proovin saata mulle ka unineti aadressilt. Saatsin kirja kl 10:35. Edastasin samast ka enne ja pärast toda proovikirja mitmeid otse Gmailile. Need jõudsid pärale sisuliselt veerand sekundiga.
Jah, õnneks jõudis kohale ka ut-le saadetud kiri. Kuid vastust saadetud kirjale ei tulnud. Ilmselt on lood siis selles, et kuna ma sättisin kirja edastuse, siis automaatvastus ei töötagi. Mitte et sellekohane juhend või vihje poleks võinud ka UT lehel olla.
Kella poole kaheteistkümneks oli selge, et sellel ülikooli kirjakastil töötab siiski üksnes kirjaedastaja. Keskmiselt 300 spämmkirja päevas on nüüdsest garanteeritud. Õnneks omab Gmail ise ka spämmitõrjet, sorteerides vastavad kirjad kuuks ajaks eraldi kausta ja seejärel kustutades. Mõned siiski tulevad ka takistamatult põhipostkasti, kuid selliste vastu aitab nupp [kustuta].
Postita kommentaar