Selgub, et probleemid mäluga on nakkuvad. Vähe sellest, et ma olen kellelegi tänu nakkunud hajameelsuse-pisikusse, mul on ka oma op-süsteem Vistat sisaldava arvuti põhiketas pidevalt ei tea mida täis, nüüd siis sain veel ka fotoalbumisse kommentaari lisada üritades teate: Could not connect to MySQL: Ei suuda luua uut lõime (veakood 11). Kui mälu ei ole otsas, on tõenäoliselt tegemist operatsioonisüsteemispetsiifilise veaga.
Nimetatud albumis on mul küll kole suur hulk pilte, millistest varasemad on veel poolrikkis Olympusega pildistatud. Albumeid selles on kokku üle saja, kuid ma ei tahaks mõeldagi sellele, et albumil on sama saatus nagu hingusele läinud pilt.ee portaalil. Ilmselt ajutine viga, kuna teisedki ei näe midagi peale sama teksti.
Öötundidel püüdsin oma flash-klippi kodulehele panna. Kuigi lokaalses arvutis töötas see korrektselt, ei saanud sellega üldse hakkama veeb. Kindlasti peaks seda peenemini väljendama, kuid ma ei tunne vastavat terminoloogiat. Tahtsin öelda, et kui ma oma klipi kodulehele seadsin, töötas see koduleht mõlemas brauserid (IE ja FF) kenasti, ent kui serverisse laadisin, siis netis mitte. Jätkan selle müstika väljaselgitamist. Siinpuhul ei tohiks mälu olla segavaks faktoriks.
pühapäev, 19. oktoober 2008
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar