
Ma ei saa mitte rahul olla oma Total Commanderiga, mis 1) ei püsi enam kui minuti jõude liinil, 2) laeb enamasti failid üles väiketäheliselt.
Ma pole küll päris kindel, kas see teine mure pole seotud mitte serveriga. Igatahes luhtus mul kokku kuus katset, kui püüdsin hoolikalt allkirjastatud pilte veebi riputada. Mul pole vist mõtet rääkida sellest, kui pildiallkiri sisaldab tühikuid ja täpitähti. Sellisel juhul saaksin JalbumWiniga teoreetiliselt kokku panna galerii, kus piltidel on loetavad allkirjad. Muidugi võiks siinkohal ju kiruda ka eesti keelt koos oma täpitähtedega, (ja t2pit2htede 2raj2tmine v6i asendamine p33raste symbolitega poleks ka kaunis) või püüda kasutada &aums; sarnaseid konstruktsioone, kuid kõik see pole lahendus. Tuleks välja nuputada või tööle lülitada teised võtted, mis sedalaadi mured murravad.
Veel tahtsin proovida, kas sellessamas bloggeris on võimalik mitmesuguseid pisikesi sümboleid ka teksti sisse paigutada, kuna vasakusse või paremasse äärde ega ka keskele paigutamine pole ju probleem.Korduvalt on tarvis olnud näiteks
sarnase sümboli kasutamist. Paistab, et oskusliku kasutamise korral ei olegi see võimatu. Ainsaks mureks jääb tüütu raamistik. Huvitav oleks teada, kas sellest raamist kuidagiviisi lahti ei saa? Proovime: olgu järgnev märk ilma raamita
Kas kukkus välja?

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar